На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270032   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

Отримав інформацію - зроби власні висновки!

23 ноября 2007 года.

    
     У місті Бобринець Кіровоградської області відбулася презентація роботи Громадської ради, що створена при Кіровоградській обласній державній адміністрації. Також у рамках цього виїзного засідання працівники Бобринецької районної адміністрації отримали більш повну інформацію про те, що таке Громадська Рада, як і для чого функціонують дорадчі структури при органах влади, а також мали можливість зробити власні висновки стосовно євроатлантичної інтеграції України. Про все це учасникам засідання розповідали Марія Лебідь, голова Громадської Ради, Лев Абрамов, заступник голови, Олена Кваша, голова постійної комісії з питань європейської євроатлантичної інтеграції Громадської Ради та Олена Шинкаренко, доцент кафедри психології КДПУ ім. В. Винниченка.
     
     Як відмітила під час зустрічі Марія Лебідь, Громадська Рада – це об'єднання ентузіастів, неполітична структура, що не має фінансової бази і покликана допомагати у реалізації державної політики на місцевому рівні. “Завдання Громадської Ради акцентувати увагу державної адміністрації на тих проблемах, що залишаються осторонь. Ми нікого не схиляємо до своєї точки зору, а просто намагаємось донести людям інформацію”, - зауважила пані Марія.
     
     До Бобринця також завітав Анатолій Бойко, голова Комітету виборців України в Одеській області. Він розповів присутнім, що Одеське відділення КВУ в якості регіонального інформаційно-ресурсного центру проекту “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні “Гідна Україна” надає можливості представникам неурядових організацій, засобів масової інформації та активним громадянам Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, писати проекти на отримання грантів, приймати участь у тренінгах, отримувати юридичні консультації та інше. “А з першого грудня почне працювати гаряча телефонна лінія для громадян з питань протидії корупції. Тож кожен, у кого виникнуть проблеми, матиме можливість отримати кваліфіковану юридичну допомогу”, - Відмітив пан Анатолій.
     
     автор - Ася Цуркан
     

Вікторія Талашкевич
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ