На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

Святкуємо Дні батька на Кіровоградщині!

4 декабря 2007 года.

    
     У середу 5-го грудня цього року відбудеться засідання прес-клубу за участі представників Творчого об'єднання «Технології оптимального розвитку особистості» та управління у справах сім'ї, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації задля інформування громадськості про перебіг в області кампанії “Дні батька на Кіровоградщині”.
     
     Відзначення на Кіровоградщині Днів батька відбувається вперше, що стало спільною ініціативою Творчого об'єднання «Технології оптимального розвитку особистості» та управління у справах сім'ї, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації. Кампанія розпочалася 26 листопада і триватиме по 10 грудня 2007 року.
     
     У ці дні по всій Кіровоградській області у навчальних закладах проводяться заходи, присвячені шануванню батька. Також в рамках кампанії оголошені обласні конкурси на найкращій малюнок на тему “Шануймо батька” та найкращу творчу роботу на тему “Татове слово”. Участь у конкурсах беруть діти віком від 6 до 14 років.
     
     Нагадуємо, що ідея відзначення Днів батька на Кіровоградщині виникла під час Регіонального Форуму організацій, що працюють в напрямку батьківства та підтримки сім'ї “Сучасна роль батька в сім'ї та суспільстві". Захід відбувся на початку літа в Кіровограді та вперше зібрав близько 80 представників від влади, релігійних та громадських організацій з тим, аби обговорити реальну ситуацію щодо участі чоловіків у сімейному житті та вихованні дітей. Результатом проведення Форуму стало прийняття резолюції, яка зокрема передбачала святкування Днів батька на Кіровоградщині.
     
     Зустріч розпочнеться о 10.00 у приміщенні Кіровоградського прес-клубу реформ за адресою м. Кіровоград вул.. Островського б.2 к.2 оф.20. Вхід вільний!
     

Вікторія Талашкевич
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ