На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

У НОВОМУ ЦЕНТРІ МТС УЖГОРОДЦІ ЗМОЖУТЬ НАВІТЬ СПЛАЧУВАТИ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

6 декабря 2007 года.

    
     В Ужгороді відкрито новий центр обслуговування абонентів мобільного зв’язку МТС-Україна. Фірмовий салон-магазин МТС в Ужгороді, який раніше обслуговував абонентів МТС за адресою Поштова площа, 4, переїхав. Нова адреса магазину – вул. Фединця, 47, це також центр міста.
     
     Володимир Химинець, заступник міського голови Ужгорода привітав компанію МТС та ужгородців з відкриттям комфортного офісу і висловив радість за мешканців міста, які відтепер отримуватимуть якісні послуги належного сервісу.
     Завдяки новій організації простору магазин став більш комфортним для клієнтів: працюють два зали, один з яких виділено для корпоративних клієнтів МТС. В основному залі функціонуватиме платіжна каса «Райффайзен Банк Аваль», тож відвідувачі магазину зможуть не тільки поповнити свої телефонні рахунки, а й сплатити за комунальні та будь-які інші послуги.
     «Кількість абонентів МТС на Закарпатті стрімко зростає. Ми вдячні всім, хто обрав МТС, і робимо все, щоб якісно обслуговувати наших абонентів. Ще одним кроком назустріч клієнтам стало відкриття магазину в новому, зручному для обслуговування абонентів приміщенні. Адже бездоганне обслуговування є одним з пріоритетів компанії», - відзначила Людмила Ворко, директор Західного територіального управління МТС-Україна.
     Завдяки національному покриттю мережі МТС сьогодні більше 99 % населення України може користуватись послугами компанії. Окрім звичних вже для нас послуг – дзвінків та SMS – все більшої популярності набувають послуги-розваги. Як розповів заступник директора з маркетингу і продажу Західного територіального управління МТС-Україна Роман Романівка, однією із найпопулярніших послуг-розваг сьогодні є GOOD’OK. За допомогою цієї послуги можна вибирати і встановлювати мелодії та звукові привітання, які програватимуться замість звичних монотонних сигналів під час виклику абонента. Лише за три місяці більше 750 тисяч абонентів вже скористались найбільшим в Україні каталогом мелодій, веселих жартів, фрагментів з кіно- та мультфільмів, а також висловлювань відомих політиків і артистів, які щоденно поновлюються.
     А нещодавно МТС – до речі, вперше в СНД – запропонувала своїм клієнтам нову послугу – BlackBerry. Послуга забезпечує миттєвий мобільний доступ до електронної пошти та Інтернету, а також до корпоративних баз даних безпосередньо з мобільного телефону. Цей ефективний та надійний сервіс вже встиг завоювати популярність в у всьому світі серед бізнесменів та відомих персон, таких як Мадона, Джордж Клуні, і навіть королева Єлизавета. Сьогодні компанія пропонує підключитись до послуги своїм корпоративним абонентам, а вже наступного року вона буде доступна звичайним користувачам.
     Окрім корисних та цікавих послуг абоненти МТС в Західній Україні отримають до свят новорічні пропозиції. Всі нові абоненти оператора, які підключаться до МТС-Україна до кінця цього року, отримають в подарунок 20 000 хвилин для розмов в мережі безкоштовно та без плати за з’єднання в новорічні та різдвяні свята та протягом цілого року.
     Особливо пощастить абонентам, які оберуть для себе одну з контрактних пропозицій в новому ужгородському магазині з 23 листопада по 22 грудня. Такі абоненти гарантовано отримають у подарунок ваучер поповнення рахунку номіналом 50 гривень, а також стануть учасниками розіграшу телефону Nokia 6300.
     
     Ужгородський магазин вперше відкрився в 1995 році. Щодня заклад обслуговує близько 300 абонентів МТС.
     
     
     

Hanna Tarkanij (Palanok)
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ