На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

В Ужгороді молились за навколишнє середовище

24 декабря 2007 года.

    
     Церковні єрархи України та Польщі переконані, що спільні дії у напрямку екологічного добробуту сприяють міжконфесійному діалогу.
     
     В Ужгороді пройшла конференція «Церква і навколишнє середовище: європейський досвід та українські перспективи», яка тривала від 7 до 10 грудня. Як повідомив вчений секретар конференції доцент Олександр Бокотей, оргкомітет заходу поставив за мету перенести успішні приклади активної участі Церкви у збереженні довкілля в Західній Європі на українські терени, а також обмінятись досвідом і добрими напрацюваннями у вирішенні екологічних проблем за допомогою Церкви, інформує РІСУ.
     
     У конференції взяли участь єрархи греко- та римо-католицьких, реформаторських, православних єпархій і семінарій Польщі та України, провідні вчені, відомі науковці у сфері екології та сталого розвитку, працівники центральних та місцевих природоохоронних відомств і установ, керівники регіональних органів влади.
     
     Священнослужителі наголосили на необхідності збереження природи як Божого творіння. У ході конференції її учасники уклали усну домовленість про спільні дії українських та польських фахівців щодо екологічної освіти та збереження довкілля. На заході також розглянули можливість співпраці екологічної інспекції з релігійними громадами області та співпраці Церков та релігій із громадськими організаціями у галузі збереження довкілля.
     
     Учасники конференції зазначили, що спільні дії у напрямку екологічного добробуту сприяють міжконфесійному діалогу та висловили пропозицію, щоб священики разом із науковцями розробили програми «екологічних» проповідей.
     
     Цьогоріч Ужгород уже вдруге став місцем проведення форуму вищих церковних єрархів різних конфесій країн Східної Європи, науковців та представників владних і громадських інституцій, які опікуються проблемами охорони та збереження навколишнього середовища. Так, влітку цього року у спільній молитві взяли участь не лише католицькі та православні священики, а й представники юдаїзму.
     

Hanna Tarkanij (Palanok)
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ