На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

Різдво для безпритульних у Кіровограді!

7 января 2008 года.

    
     Під такою назвою вчора, 6-го січня 2008 року стартувала акція об’єднання громадських організацій «Громадський Актив Кіровограда» (ОГО ГАК). Учасники акції ставлять за мету надати допомогу тим, про кого традиційно не згадують ні під час свят, ні під час виборчих перегонів.
     
     Це безпритульні люди, які у силу різних життєвих обставин опинились на вулиці, підгодовуються на смітниках Кіровограда і яким особливо холодно і голодно в ці морозні різдвяні дні.
     
     Серед учасників акції – депутати Кіровської та Ленінської районної в місті Кіровограді рад Андрій Кур’ян та Анастасія Поліщук, члени громадських організацій – активісти ГАКу Олексій Зубарєв, Андрій Щербаков, Сергій Сіндяшкін, Олександр Кучер. Долучилися до акції з волонтерською допомогою лікарі Олена Іванівна Тимофієва та Людмила Федорівна Суржко, які надавали необхідну медичну допомогу та ліки «мешканцям смітників». Активну життєву позицію та небайдужість до акції продемонструвала і головна редакторка газети «Новий погляд» Вікторія Талашкевич».
     
     Зі сльозами на очах, переповідаючи свої сумні історії життя, приймали гарячі страви та солодощі безпритульні. Найбільше вразило учасників акції те, що ці люди менше всього очікують на добро, і з настороженістю реагували на запропоновану їм допомогу, іноді навіть тікали. Лише, зрозумівши справжні наміри ГАКу, безпритульні йшли на контакт і розчулено дякували.
     
     Відвідавши смітники та їх «мешканців» на вулицях Попова, Жадова, Шатило, мікрорайони Ковалівка, Шкільний, Маслениківка, Новомиколаївка, ОГО ГАК завітав з різдвяними привітаннями до притулку «Милосердний Самарянин». Акція «Різдво для безпритульних» продовжуватиметься протягом всіх новорічно-різдвяних свят!
     
     

Вікторія Талашкевич
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ