На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

ВОЛИНЯНИ ІНІЦІЮЮТЬ ЗАБОРОНУ АБОРТІВ НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ

27 июня 2008 года.

    
     1 червня у Луцьку вдруге стартувала єдина в Україні акція духовного відродження України «Збережи і захисти життя дитини», яку ініціювала Волинська обласна громадська організація «Християнський рух за життя». Її метою є збір підписів з вимогою заборони абортів в Україні.
     Як зазначила на прес-конференції голова організації Антоніна Євтодюк, «заборона абортів є життєво необхідним кроком». І не лише тому, що нас уже не 42 мільйони. «Якщо Україна погоджується зі смертельною практикою регулювання народжуваності, ми не можемо говорити про гуманну державу. Українці повинні згуртуватися навколо проблеми», – переконана пані Антоніна. Вона та її однодумці свідомі того, що це – процес не одного дня, що починати потрібно із запровадження уроків християнської етики, з пропагування дошлюбної і шлюбної чистоти, загалом – із трансформації суспільної свідомості. Адже ми всі маємо право на життя, незалежно від нашого віку.
     «Бог оцінює людське життя більше, ніж усі матеріальні блага світу, – зазначив протоієрей, прес-секретар Волинської єпархії УПЦ КП Віталій Собко. – Тож, коли ми вбиваємо, – піднімаємо бунт проти Бога. Батьки мають право вирішувати, будуть чи не будуть у них діти, до зачаття, після – не мають такого права».
     «Питання абортів – цивілізований виклик світові й Україні, – переконаний депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь. – Цим питанням повинна була б займатися держава. На жаль, політична еліта сьогодні бореться за інші речі. На наступній сесії я запропоную депутатам підтримати ініціативу заборони абортів і звернутися з пропозицією до Верховної Ради. Ця проблема більш ніж економічна… Ми вимираємо. Суспільство сьогодні не може чітко сказати, що воно «за» заборону. Але воно має визначитися і зрозуміти, що це – першочергове питання».
     Заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин вважає, що для донесення інформації про шкідливість абортів має бути широка інформаційна кампанія. Вже сьогодні громадські організації Волині проводять тренінги та поширюють інформаційні матеріали, але для досягнення певного результату повинна бути систематична робота.
     Антоніна Євтодюк зазначила, що в Україні є багато однодумців, і що, можливо, згодом буде створено єдиний центр, який об’єднуватиме людей, небайдужих до цієї проблеми.
     
     

Богдана Стельмах
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ