На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

КОВЕЛЬЧАНИ ЗАКЛИКАЮТЬ УСІХ УКРАЇНЦІВ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЇХ АКЦІЇ

27 июня 2008 года.

    
     Ковельська міська організація, міський голова, підприємці та батьківський актив закликають усіх свідомих українців доєднатися до започаткованої ними акції «Здоровим бути модно», яка є першим кроком руху духовного оздоровлення молоді та має на меті подолання стереотипів, що відпочивати можна без наркотиків, алкоголю та цигарок…
      Зокрема, 28-29 червня в санаторії матері і дитини «Турія», що біля м. Ковеля відбудеться dg-парад, участь у якому візьмуть відомі люди України (режисер Сергій Кушнірук, міс України – 2007, Dj Light) . Вхід – тільки з 16 років, у тверезому стані, без алкогольних напоїв і лише один раз. Не продаватиметься алкоголь і впродовж усієї акції.
     «Ми свідомі того, що багато хто чинитиме супротив, шукатиме компромат… – зазначила голова батьківської громадськості міста Галина Жилка. – Ми закликаємо всіх батьків не сидіти в кущах, а підтримати нас, бо питання алкоголізму та наркоманії надзвичайно болюче і може стосуватися кожного».
     «Цей рух не має політичного забарвлення, – наголосив голова Ковельської міської організації підприємств малого і середнього бізнесу «Альтернатива» Андрій Сидорук. – І в усіх підприємців є діти. В часи перемін контроль за ними послабився: ми працюємо, а часу на дітей не вистачає. Але ціль не тільки в грошах, а й в духовному зростанні наших дітей».
     «На одного реабілітованого припадає 10 наркозалежних, – констатував директор реабілітаційного центру алко- та наркозалежних м. Ковеля Андрій Откаленко. Саме тому, на його думку, дуже важливо дати молодим людям інформацію про те, що їх чекає при вживанні алкоголю та наркотиків, що «не потрібно грати в дурні ігри», потрібно дати можливість вибору… «Нашою акцією ми хочемо показати, що класно бути нормальним, що класно відпочивати, не будучи під кайфом. Ми не маємо на меті заборонити, ми хочемо показати, що є краще життя, – зазначив Андрій Откаленко. – І це – лише перший наш крок. Наступним будуть інформаційні заходи у школах, об’єднання зусиль з іншими громадськими організаціями для контролю за незаконним обігом наркотиків та інформування у відповідні органи…» Проте, на переконання Андрія Откаленка, сьогодні потрібно боротися не стільки з тіньовим продажем наркотиків, скільки з їх легалізацією, яку пропонує держава з єдиною метою – взяти цей процес під власний контроль».
     Ковельський міський голова Сергій Кошарук проти перетворення держави в алконаркопритон. За його сприяння буде проведено ряд заходів – рейди в нічні розважальні заклади, впровадження соціальної реклами, заборона реклами спиртних напоїв на бігбордах тощо. Своїм досвідом він готовий поділитися з іншими міськими головами, об’єднати зусилля та лобіювати питання у Верховній Раді.
     «ПОЧНИ ІЗ СЕБЕ!» Саме таким є заклик активної громадськості міста до кожного – і до молоді, і до батьків. Бо саме в сім’ях ми передаємо згубні звички своїм нащадкам…
     
     

Богдана Стельмах
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ