На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270032   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

НАСТУПНОГО РОКУ У ЛУЦЬКУ СТВОРЯТЬ ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

27 июня 2008 года.

    
     Про це на прес-конференції з нагоди Дня молоді повідомив заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин.
     За його словами, на звернення Міністерства у справах молоді та спорту, яке готує Акт про національно-патріотичне виховання молоді, було надіслано готову програму. «Тож ми не тільки йдемо в ногу з державою, але й випереджаємо», – констатував Ігор Дмитришин.
     Про підтримку молоді на Волині свідчить реалізація їх ініціатив, як-от: минулого року була впроваджена програма «Пам’ять без кордонів», проведено «Західноукраїнський форум громадських організацій», створено Молодіжний портал Волині, цьогоріч – грант Президента України отримали проекти «Школа молодого лідера» та «Працевлаштування молоді з функціональними обмеженнями».
     Вагомі кроки для розвитку та самореалізації молоді робить і відділ у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради. Зокрема, за словами начальника відділу Ігоря Гузя, в 2008 році на реалізацію проектів громадським організаціям було виділено 200 тис. грн (у 2003 р. цих коштів було всього 15 тис. грн). Найближчим часом молодих людей чекає мультифестиваль «Студентська республіка», під час якого відбудуться вибори студентського мера, та Всеукраїнський фестиваль «Бандерштат – 2008», який відбуватиметься в таборі «Сонячний» та матиме патріотичне спрямування: демонструватиметься фільм Вахтанга Кіпіані про Степана Бандеру, футбольні та пейнтбольні турніри? присвячені памяті Степана Бандери, на конкурсній основі буде обрана одна пара-учасник фестивалю, яка зможе поїхати до Німеччини і відвідати місця, де колись певний час жив Степан Бандера.
     «Такі заходи потребують значних коштів, тож ми будемо звертатися за підтримкою до Секретаріату Президента та Міністерства у справах молоді та сім’ї», – зазначив Ігор Гузь.
     
     

Богдана Стельмах
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ