На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

В УКРАЇНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТАХ ПРОВЕДУТЬ ЕКЗИТПОЛ!

2 июля 2008 года.

    
     Цього року українські ВНЗ, окрім новацій у сфері прийому студентів за сертифікатами, очікує ще одне випробування. Мова йде про громадський моніторинг вступної кампанії до вищих навчальних закладів України, який проходитиме із застосуванням результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників.
     
     Презентація плану моніторингу відбулася 26 червня у Києві, а координуватиме проект на всеукраїнському рівні кіровоградське творче об'єднання "Технології оптимального розвитку особистості" (ТОРО). Як розповідає керівник ТОРО Олексій Хмара, за процесом вступу до ВНЗ спостерігатимуть дванадцять незалежних громадських організацій, представники яких пройшли попереднє навчання у школі громадського моніторингу. Під „приціл” проекту потрапить тридцять один ВНЗ по всій Україні (список додається!).
     
     Керівник загальнонаціонального проекту з громадського моніторингу Алла Волошина розповідає, що 12 регіональних організацій створили коаліцію для проведення громадського спостереження за вступною кампанією та застосовуватимуть єдину технологію моніторингу. Це дозволить одночасно відстежувати всі етапи вступної кампанії - аналіз умов прийому, прийом документів, вступні іспити й співбесіди, засідання вступних комісій та розгляд апеляцій. Моніторинг триватиме п’ять місяців, а один із його перших етапів – прийом документів від абітурієнтів – буде схожий на процес екзитполу під час виборів. Виконавці проекту будуть опитувати осіб, які здали документи до приймальної комісії, на виході із університету за спеціально розробленою анкетою.
     
     Загалом протягом моніторингу коаліція активно інформуватиме громадськість про перебіг вступної кампанії. Окрім постійного інформування громади через ЗМІ, спеціально для цього проектом буде створено веб-сайт www.vstup.in.ua.
     
     До речі, як повідомила Любов Паливода, заступник директора проекту «Гідна Україна» / MSI коаліція здійснюватиме спостереження з відома Міністерства освіти й науки та Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), а також за підтримки проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», який реалізує компанія MSI за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США) в рамках Порогової програми Корпорації «Виклики тисячоліття» (МСС).
     
     Фото з УКРІНФОРМ можна подивитися тут:
     http://photo.ukrinform.com/ukr/current/indexa.php?asearch=TRUE&event_id=208621
     

Олексій Хмара (ТО "ТОРО")
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ