На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

Реалізація проектів на Кіровоградщині: результати та здобутки

3 июля 2008 года.

    
     Днями у Кіровограді відбулась інформаційна сесія, мета якої полягала у висвітленні результатів реалізації мікро-грантів у Кіровоградській області учасниками проекту «Розвиток громадянського суспільства в Україні», що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
     
     Крім того, даний захід проводився з ініціативи Офісу Координатора проектів ОБСЕ в Україні у співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України», Творчим центром «Каунтерпарт» та Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину ІСАР «Єднання».
     
     На інформаційну сесію до Кіровограда завітав Любомир Копай – координатор проектів ОБСЄ в Україні, а також Ірина Білоус та Антоніна Прудко, співробітники проекту «Розвиток громадянського суспільства в Україні» Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
     
     Основною метою проекту «Розвиток громадянського суспільства в Україні» є підвищення спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) на всеукраїнському, регіональному та місцевому рівнях та зміцнення існуючих структур і поширення досвіду сектору ОГС у таких сферах: співпраця громадських груп і владних структур; просвіта населення з питань прав людини; прозорість і підзвітність процесів врядування; представлення інтересів та захист прав. Даний проект здійснюється у п'яти областях: Кіровоградській, Львівській, Луганській, Херсонській та Хмельницькій.
     
     За результатами двох конкурсів, які проведені Координатором проектів ОБСЄ в Україні та виконавчими організаціями було відібрано 80 грантерів у п'яти областях проекту. У Кіровоградській області підтримано зокрема 14 проектів.
     
     До участі в Інформаційній сесії також долучились Сергій Каракулін, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю ОДА, Віталій Останній, заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА та депутат Кіровоградської обласної ради Роман Колісниченко.
     
     Під час інформаційної сесії було презентовано досягнення проектів ОГС Кіровоградської області за такими тематичними напрямками: представлення і захист прав молоді та людей з функціональними обмеженнями; прозорість та підзвітність органів місцевої влади; дотримання прав людини у сфері діяльності правоохоронних органів; а також обговорювались механізми співпраці ОГС із органами місцевої влади.
     

Вікторія Талашкевич
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ