На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

Де криється корупція у вузах: вступ, здача екзаменів чи отримання диплому?!

4 июля 2008 года.

    
     На таку тему дискутували учасники чергового засідання Кіровоградського прес-клубу реформ. Гості, запрошені до спілкування із журналістами, розповіли, що така важлива тема, як корупція у сфері вищої освіти, цікавить нині всіх.
     
     Так Олексій Хмара, керівник творчого об'єднання “ТОРО” вважає, що профілактика корупції – це спільна задача, як внз, так і громадських організації. Його підтримав і Олександр Левченко, декан факультету економіки та менеджменту КНТУ. На його думку, у подоланні корупції важливу роль зіграє зовнішнє незалежне тестування.
     
     А ось якою буде доля абітурієнтів, що подадуть документи до приймальних комісій, поки що невідомо. Тому моніторинг вступної кампанії цього року вперше і здійснюватиме понад десяток громадських організацій по всій країні. Алла Волошина, керівник проекту громадського моніторингу, розповіла, що спостереженню будуть піддані понад тридцять державних внз по всій Україні і проходитиме моніторинг з відома та за підтримки Міністерства освіти та науки України.
     
     До речі, прозорість вступної кампанії вважають одним із показників демократичності країни і міжнародні організації. Так кілька проектів, - і на Кіровоградщині зокрема, - відбувається у рамках проекту міжнародної технічної допомоги “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні", який виконує “Менеджмент Сістемс Інтернешнл” за кооперативною угодою, отриманою від Агентства США з міжнародного розвитку. Це означає, що аналіз умов прийому документів від абітурієнтів, вступні іспити та співбесіди, а також засідання вступних комісій та розгляд апеляцій досліджуватиметься упереджено і об'єктивно.
     
     Про перші результати моніторингу кіровоградських внз, – а це будуть КНТУ та КДПУ, – громада зможе дізнатися вже найближчим часом!
     

Вікторія Талашкевич
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ