На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

Колектив «Волиньгазу» готується до акцій протесту

30 июля 2008 года.

    
     6 серпня цього року розпочнеться безстрокова всеукраїнська акція протесту, участь у якій візьме і трудовий колектив підприємства ВАТ «Волиньгаз». Про це на прес-конференції повідомив голова правління товариства Мирослав Коротя. Окрім делегованих до Києва, під стіни Волинської ОДА, за словами голови профспілкового комітету Марії Долгової, готові вийти близько сотні працівників підприємства. У цей день надання послуг, не пов’язаних із самим газопостачанням та протиаварійним забезпеченням, проводитись не буде.
     Причиною такого вимушеного кроку є загрозлива ситуація, що склалася у галузі. Протягом першого півріччя нинішнього року з «Волиньгазу» звільнилось понад 130 кваліфікованих спеціалістів. Основна причина – низька заробітна плата, яка залишається на рівні минулих років і є значно нижчою від середньої по енергетичній галузі. На сьогодні ВАТ «Волиньгаз» налічує 1869 працівників, у той час як для забезпечення нормальної роботи, відповідно до нормативних документів, необхідно 3000 спеціалістів.
     Суть вимог, які висуватимуть учасники акції перед столичними чиновниками, полягає у перегляді тарифів на послуги з розподілу та постачання газу, зокрема – в частині нарахування заробітної плати. Голова правління ВАТ «Волиньгаз» запевняє, що збільшення заробітної плати, якого вимагають газопостачальні підприємства всієї України, не вплине на вартість газу для споживачів. «Існують механізми підвищення тарифів без підвищення цін для населення», - зазначає Мирослав Коротя. Він стурбований тим, що підприємство залишають висококваліфіковані працівники і готовий вдатися до радикальних дій.
     Про зазначені проблеми працівники газової галузі неодноразово повідомляли Національну комісію регулювання електроенергетики України, НАК «Нафтогаз України» та ДК «Газ України», Кабмін. Були й відповідні розпорядження Прем’р-міністра. Однак досі необхідне рішення, яке б зняло найгострішу проблему галузі - плинності кадрів, відповідні органи не прийняли.
     
     

Богдана Стельмах
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ