На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 2 июля 2022
Посетителей: 270033   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

Прес-клуб: Хто ж реалізує малі проекти на підтримку великих ініціатив?!

31 июля 2008 года.

    
     Відповідь на це питання дадуть учасники прес-конференції, що відбудеться у Кіровоградському прес-клубі у п'ятницю 1-го серпня о 13.00 (вул. Островського, №2, к. 2, офіс 20, другий поверх).
     
     Творче об'єднання «Технології оптимального розвитку особистості» підбило підсумки Конкурсу малих проектів, оголошеного у рамках Грантової програми «Малі проекти на підтримку великих ініціатив».
     
     Тому до участі у прес-конференції запрошені і переможці конкурсу, і представники ТОРО, зокрема:
     1.Олексій Хмара, президент творчого об'єднання «Технології оптимального розвитку особистості»
     2.Юрій Лукінський, Муніципальний центр стратегічного планування і маркетингових досліджень (м. Світловодськ, проект “Ігри українських патріотів”)
     3.Людмила Талашкевич, ініціативна група мешканців (м. Новоукраїнка, проект “Молодіжний Європейський центр”)
     4.Аліна Ярославська, обласна благодійна організація "Відкрите серце" (Кіровоград, проект “Підвищення рівня поінформованості ЛЖВ у м. Кіровограді та області про їх права та можливості отримання послуг”)
     5.Олег Талашкевич, ініціативна група мешканців (м. Новоукраїнка, проект “Організація кооперативів в сільській місцевості по виробництву та заготівлі молока”)
     6.Олена Мірхайдарова, ініціативна група мешканців (Компаніївський район, проект “Безпека дорожнього руху - турбота кожного!”)
     
     Нагадаємо, що цього року представникам громадських організацій та ініціативних груп Кіровоградської області, які подали проекти на конкурс малих грантів, чи не вперше у своєму житті довелось публічно захищати актуальність власних ініціатив та свою спроможність їх реалізувати. Річ у тім, що цього року на розгляд Незалежної грантової комісії було подано 14 (!) проектних пропозицій, тож внутрішній конкурс між заявками становив 1:3.
     
     Саме тому після першого етапу оцінювання було відібрано 8 проектів, керівникам яких було запропоновано публічно захистити свою ініціативу. І вже тоді незалежні експерти остаточно визначили переможців.
     
     Тож, переможцями стали:
     •Проект «Ігри українських патріотів», поданий від Муніципального центру стратегічного планування і маркетингових досліджень задля залучення мешканців Світловодську до здорового способу життя за допомогою спортивних змагань за на народними традиціями.
     •Проект «Молодіжний Європейський центр», поданий від ініціативної групи, спрямований на створення Європейського молодіжного центру в Новоукраїнському районі з метою формування позитивного ставлення школярів до Європейського союзу.
     •Проект «Організація кооперативів в сільській місцевості по виробництву та заготівлі молока», поданий від Новоукраїнської ініціативної групи і спрямований на підвищення конкурентоспроможності громад села шляхом створення молочно-товарних кооперативів.
     •Проект «Підвищення рівня поінформованості ЛЖВ у м. Кіровоград та області про їх права та можливості отримання послуг», поданий від КОБО «Відкрите серце», спрямований на надання допомоги людям, які живуть з ВІЛ. (м. Кіровоград).
     •Проект «Безпека дорожнього руху - турбота кожного», поданий від ініціативної групи та спрямований на підвищення обізнаності дітлахів про Правила дорожнього руху та безпечну поведінку на дорозі (смт. Компаніївка).
     
     У рамках грантової програми «Малі проекти на підтримку великих ініціатив» Творче об'єднання “Технології оптимального розвитку особистості" підтримало соціально-орієнтовані ініціативи громадських організацій та ініціативних груп Кіровоградської області. Грантова програма адмініструється ТО “ТОРО" в межах програми Фонду імені Стефана Баторія (Республіка Польща) «Громадянські ініціативи у Східній Європі» (за фінансування Фонду Форда).
     

Вікторія Талашкевич
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ