На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Воскресенье 9 августа 2020
Посетителей: 227032   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

М’ясникам не вистачає українських корів

5 сентября 2008 года.

    
     Нестача худоби для закупівлі, недобросовісна конкуренція та низькоякісний м’ясний імпорт заважають постачати на ринок Рівненщини якісне м’ясо.
     Через різні причини не вистачає сировини для стабільної роботи найбільшому м’ясопереробному підприємству Рівненщини ТОВ „Сарним’яспром”. За місяць тут приймають худоби сумарною вагою до 400 тон.
     — В залежності від віку, ваги тварин, закуповуємо у населення велику рогату худобу за ціною від восьми до тринадцяти гривень, — розповідає заступник директора підприємства Микола Шеремет. —Маємо можливість обробляти щодня 130-140 голів худоби, та через її нестачу в середньому за останні місяці обробляли лише по 70-80.
     Причини гострого дефіциту якісної сировини для переробки Микола Шеремет пояснює недостатніми дотаціями держави для тих, хто вирощує худобу, а також втратою традиції вирощувати племінних, „породистих” тварин.
     — Хто на цьому розуміється, той шукає і вирощує племінну худобу, — продовжує Микола Шеремет, — бо чорно-ряба корова, яка дуже поширена серед наших селян, не дає достатньо ні м’яса, ні молока.
     Імпортну сировину м’ясокомбінат брати не хоче, бо вона нижчої якості, та й невідомого походження. Частіше її закуповують власники невеликих ковбасних цехів, які не мають суворих правил контролю за якістю продукції. В результаті вони можуть продавати свою продукцію за дешевшими цінами.
     — Нам потрібна жива тварина, а не м’ясо аргентинських буйволів, — зазначає заступник директора з якості Ольга Олексієвець. — На кожного бичка треба мати довідку з сільради, від ветеринарного лікаря. А з нового року вводимо систему якості ISO (міжнародна система стандартів – авт.). Це зробить вимоги до якості нашої продукції ще більш суворими.
     

Антоніна Торбіч
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2020 ЦПТИ, ИСКМ