На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Воскресенье 9 августа 2020
Посетителей: 227029   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ И ОБЪЯВЛЕНИЯ

Вступна кампанія-2008 у розрізі України: досвід, проблеми та перспективи!

18 сентября 2008 года.

    
     У п’ятницю, 19-го вересня о 12.30 Кіровоградський прес-клуб реформ запрошує журналістів та громадських діячів долучитися до обговорення такої актуальної теми, як перебіг вступної кампанії на території України (адреса: площа Кірова, 1, обласне телебачення (перший поверх). Справа в тім, що цими днями у Кіровограді відбудеться Зустріч-нарада регіональних партнерів Загальнонаціонального проекту «Громадське спостереження за вступною кампанією 2008 року». Проходитиме нарада два дні і у п’ятницю до участі у прес-клубі запрошені:
     Алла Волошина, координатор загального національного проекту моніторингу
     Олексій Хмара, президент ТО “ТОРО”
     Любов Паливода, представник ГО «Гідна Україна»
     Наталя Суходольська, представник ГО «Гідна Україна»
     У рамках прес-клубу відбудеться представлення досвіду громадських організацій у проведенні громадського спостереження за роботою приймальних комісій та узагальнення досвіду партнерів в контексті планування моніторингових кампаній наступних років. До речі, у рамках семінару його учасники проведуть розробку рекомендацій щодо удосконалення вступної кампанії 2009 року на основі регіонального досвіду та розробку узагальнених рекомендацій щодо удосконалення вступних кампаній наступних років.
     Нагадаємо, що це п'яте (фінальне) засідання прес-клубу, яке відбувається у рамках проекту „Обізнаний – значить озброєний!” – завдяки міжнародній технічній допомозі “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні", який виконує “Менеджмент Сістемс Інтернешнл” за кооперативною угодою, отриманою від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Раніше відбулися засідання, присвячені темам „Де криється корупція у вузах: вступ, здача екзаменів, отримання диплому?”, „Чи допомагає тестування уникнути корупції?”, „Куди легше вступити кіровоградцям?” та "Загальні підсумки вступної кампанії на Кіровоградщині!". Наразі ж засідання прес-клубу відбудеться у партнерстві з творчим об’єднанням „ТОРО”, адже саме ця організація координує загальноукраїнський проект моніторингу вступної кампанії. Тож, у журналістів буде можливість дізнатися чимало цікавого про перебіг кампанії у розрізі України, бо головною метою прес-клубу залишається підвищення рівня поінформованості городян у питаннях введення у державі такого нового способу оцінювання знань як тестування випускників, що загалом має на меті знизити рівень корупції у галузі освіти.
     

Вікторія Талашкевич
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2020 ЦПТИ, ИСКМ