На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 2 декабря 2021
Посетителей: 251208   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
СТАТЬИ

Вікторія Талашкевич

КОЛІР: шкільне дербі та банківський турнір

    
     Восени та взимку інтелектуальне життя на Кіровоградщині та в Україні загалом зазвичай пожвавлюється. Студенти, котрі влітку їдуть додому, повертаються до вузів і приводять на традиційні щотижневі ігри у “Кіровоградській Обласній Лізі Інтелектуального Розвитку” (КОЛІР) своїх одногрупників та друзів. Втім, оживає інтелектуальне життя і в інших “вікових категоріях” – серед школярів та дорослих. Так нещодавно відбувся чемпіонат області з “Брейн-рингу” серед школярів області, а також безпрецедентна акція у “Промінвестбанку”.
     Щодо першого турніру, то громадська організація “КОЛІР”, за сприяння управління освіти та науки ОДА провели у листопаді традиційний турнір з “Брейн-Рингу” на звання чемпіона області серед школярів. Турнір проходив на базі обласного Дитячо-юнацького центру за участі 26-ти команд зі всіх куточків Кіровоградщини. Вели ігри Олександр Каєнко, президент “КОЛІР” та Лариса Ціпов’яз, керівник клубу інтелектуальних ігор “Атлант” (м. Олександрія), а до складу апеляційного журі увійшли члени молодіжної організації “КОЛІР”, методисти обласного ДЮЦу та тренери команд-учасників. Віддамо належне переможцям – у молодшій віковій категорії перше місце виборола команда “Еквітас” (м. Новоукраїнка), а друге і третє зайняли відповідно “Моль” (м. Мала Виска) та “Білий Клик” (м. Кіровоград, ДЮЦ, Школа юних менеджерів). На четвертому місці команда із Ульянівки під назвою “Бакалавр”. У старшій віковій категорії перемогу святкувала команда “Рокфелер”, (м. Кіровоград, ДЮЦ, Школа юних менеджерів), на другому місці команда із Малої Виски – “Карамельки”, а третє і четверте зайняли відповідно команди “Ерудит” (м. Олександрія) та “Ебола” (м. Новоукраїнка).
     А от інший захід - турнір серед банківських працівників - можна вважати дійсно незвичайною акцією, котра зібрала докупи працівників “Промінвестбанку” (членів молодіжної організації “За національний та економічний розвиток України!” (МОНЕРУ) та студентів Кіровоградського Інституту Регіонального Управління та Економіки (КІРУЕ). Як відзначив ведучий турніру, капітан команди “Маздай-НКХ” Андрій Флоренко, фаворитом була команда “Обрій” (капітан – Артем Єресько), до якої увійшли фахівці банку. Адже ця команда щотижня грає у Клубі КОЛІР, а тренування, як відомо, забезпечують успіх. Втім, команда Василя Колесника “Game Over” (КІРУЕ) спростувала звання “темної конячки” і довела, що навіть “новачки” у “Брейн-ринзі” мають гарні шанси на успіх.
     Тетяна Розенталь, лідер МОНЕРУ, додала, що у планах організації є подальша співпраця із “Кіровоградською Обласною Лігою Інтелектуального Розвитку” та проведення турнірів поміж команд різних банківських установ міста. Така акція може статися у рамках новорічних заходів вже найближчим часом, тож можна сподіватися, що і зима у Кіровограді пройде різноКОЛІРово!
     

27 декабря 2004 года.


Рейтинг статьи:   (2,4)
12345


ОТЗЫВЫ


НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2021 ЦПТИ, ИСКМ