На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 2 декабря 2021
Посетителей: 251207   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
СТАТЬИ

Максим Лунін

ЗАСЛІН ШАХРАЙСТВУ, або Про боротьбу з псевдопослугами у сфері працевлаштування, нерухомості, освіти

    
     Різноманітні кадрові агентства та навчальні центри з`являються у нас - немов гриби після дощу. Звісно, усі обіцяють мало не золоті гори. У дійсності ж за привабливою рекламою досить часто ховається звичайна фікція. Інакше кажучи, з вас брали гроші за, начебто, інформацію про вакансії і сприяння у працевлаштуванні, ви рипаєтеся до різних дверей, але там ніхто не чекає.
     У Дніпродзержинську, приміром, не так давно кілька десятків обурених громадян намагалися знайти управу на статечну пані, котра зібрала з них гроші за сприяння в працевлаштуванні, але займатися цим і не збиралася. Ніскільки не збентежена подібним розвитком подій, вона радила невдоволеним звертатися до суду. Суд же, як неважко здогадатися, вище власної голови теж не стрибне, бо в угодах написано чорним по білому: “кошти поверненню не підлягають”.
     Часто-густо йдеться про суми зовсім не копійчані. Наприклад, громадянка К., студентка Дніпропетровського Національного університету, заплатила приватному підприємцеві тисячу гривень за надання інформаційно-консультаційних послуг у сфері управління персоналом та спhияння у працевлаттуванні. Коли ж дійшло до справи, виявилося, що отримати омріяну роботу й не судилося, але спробуй після цього повернути, вважай, викинуті на вітер гроші.
     Справді, саме життя змусило створити структуру, яка б займалася комплексом цих проблем системно. У Дніпропетровську це - громадська організація “Науково-освітнє товариство підтримки перспективної молоді”.
     - Чому саме молоді? - пояснює її голова Андрій Квітковський. - Та тому, що молоді люди, ще не збагачені необхідним життєвим досвідом, до подібних неприємних ситуацій потрапляють дуже часто. Членство в нашій організації їх від цього має унебезпечити. Бо насамперед зможуть почерпнути необхідну інформацію у нашому консультативно-юридичному відділі.
     Як зізнався Андрій Євгенович, вони хочуть скласти перелік фірм, які пропонують послуги фіктивні, такий собі „чорний список”. Новим якісним кроком має стати й створення органу їх сертифікації та системи управління якістю. Вже зараз фахівцями “Науково-освітнього товариства підтримки перспективної молоді” підготовлено пакет документів згідно міжнародних стандартів послуг, що надаються у сфері працевлаштування, освіти, нерухомості. Орієнтація на споживача, лідерство керівника, системний підхід у менеджменті, постійне самовдосконалення - ось найголовніші принципи, сповідувані громадською організацією.
     Певна річ, товариство виключно на власні сили покладатися тут не може. Бо зрушити з місця цього воза проблем можна тільки спільними зусиллями. У якості такого плідного співробітництва тут називають стосунки з громадською організацією “Союз споживачів”, з якою розроблено програму спільних дій.
     Отож, якщо у вас виникли проблеми з підприємствами, що надають послуги з працевлаштування, нерухомості та освіти, відтепер радимо звертатися за адресою: місто Дніпропетровськ, вулиця Баумана, 3-б, офіс 1, тел. 32-04-14.
     

9 января 2005 года.


Рейтинг статьи:   (4,0)
12345


ОТЗЫВЫ


НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2021 ЦПТИ, ИСКМ