На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 2 декабря 2021
Посетителей: 251212   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
СТАТЬИ

Олексій Хмара

„Шлюб без браку” – перший в Україні комікс на тему сімейних стосунків

    
     Творче об’єднання „Технології оптимального розвитку особистості” (ТО „ТОРО”) продовжує пропонувати Україні інновації у сфері підготовки чоловіків до відповідального батьківства. Нещодавно ТО „ТОРО” за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту видало кількатисячним накладом комікс „Шлюб без браку” (історії з життя Колі та Олі)”.
     В основу коміксу покладено гумористичні історії, що постійно трапляються із Колею та Олею, молодим подружжям українців, – головними героями коміксу. Видання побудоване таким чином, що читач на 12 сторінках коміксу ніби переживає разом із героями першу радість та розчарування сімейного життя, вчиться розв’язувати конфлікти та шукати компроміси.
     Як відомо, комікси відносять до так званої „розважальної” літератури. Саме тому його автори вирішили скористатися цим форматом, аби через жартівливу форму викладу повести серйозну розмову з громадськістю про потребу підготовки молодих пар до подружнього життя. Видання орієнтоване на молодіжну аудиторію і покликане привернути її увагу до типових помилок, яких припускаються чоловіки та жінки при побудові власних сімейних відносин.
     Нагадаємо, що виготовлення коміксу „Шлюб без браку” є частиною проекту ТО „ТОРО” “Тато-школа – школа молодих татусів” (кампанія із запобігання розлученням серед молодих сімей Кіровоградщини)". Даний проект було підтримано Канадським фондом місцевих ініціатив, що діє при Посольстві Канади в Україні. На регіональному рівні партнером проекту виступило Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Кіровоградської ОДА.
     У рамках цього проекту досвідчені консультанти тато-школи м. Кіровоград (у якому вона діє вже понад півтора роки) передавали напрацьований досвід у сфері навчання майбутніх батьків ініціативним групам чоловіків, які виявили бажання створити власні тато-школи. Як результат, в Кіровоградській області сформовано мережу тато-шкіл, до складу якої увійшли школи молодих татусів Кіровограда, Знам’янки, Малої Виски, Долинської та Новгородки. Новостворені тато-школи вже не тільки розпочали свою роботу, а й мають перших випускників.
     Крім того, в рамках вже згаданого проекту експертами ТО „ТОРО” було розроблено інформаційну брошуру „Молодим батькам на допомогу”. Брошура увібрала в себе передові методики підготовки до пологів, розкриває особливості переживання сімейними парами процесу вагітності, акцентує увагу на юридичних та медичних питаннях, пов’язаних із народженням дитини. Згадана брошура зайняла своє гідне місце у бібліотечці консультанта тато-школи.
     Нагадаємо, що ТО „ТОРО” раніше вже було видано „Програмно-методичний комплекс по гендерній освіті для чоловіків: порадник бажаючим відкрити тато-школу”, „Довідник батьків маленького мешканця міста” та знято фільм „Справа для справжніх чоловіків”.
     

18 февраля 2007 года.


Рейтинг статьи:   (4,0)
12345


ОТЗЫВЫ


НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2021 ЦПТИ, ИСКМ