На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 2 декабря 2021
Посетителей: 251212   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
СТАТЬИ

Вікторія Талашкевич

У Кіровограді продуктивність фабрики становитиме 240 мільйонів яєць!

    
     Кіровоградський район, на території якого розташований обласний центр, насправді набагато більше впливає на наш з вами добробут, аніж це може здатися на перший погляд. Це стосується і огірків та помідорів, що їх регулярно постачає комбінат на Северинці, і ковбас, що їх виробляються у Черняхівці, і яєць, що потрапляють на наші столи із села Кіровське.
     Вирощувати птицю в Україні завжди було вигідно – яйця, м'ясо і пір'я не залишали розумного господаря з пустими руками. Але на початку дев'яностих років вирощувати не просто птицю, а племінні породи та ще й продавати яйця не „на стіл”, а на продовження роду корисної птиці стало невигідно. Про це журналістам розповів виконуючий обов'язки директора товариства „Кіровський” Володимир Кулик.
     За його словами, часи негараздів, пов'язані із приватизацією та збереженням профілю підприємства сьогодні майже минули. Запорукою тому – інвестиції, що надходять на птахофабрику. Якщо порівняти ситуацію, коли у 2002 році у комплексі лишилося всього 10 тисяч голів птиці, то вже до кінця поточного року птахофабрика планує розмітити у реконструйованих корпусах до 650 тисяч курей. Це стало можливо багато в чому завдяки компанії „Агроінвест”, яка вклала і продовжує вкладати кошти в оновлення виробництва.
     Як розповів присутній на прес-турі для журналістів Олександр Ушаков, заступник директора ВАТ „Кіровський”, реконструкція дозволить у десять разів збільшити поголів'я, а також – забезпечити його кормами власного виробництва, адже тут планується звести відповідний завод. Це не тільки дозволить повністю задовольнити потребу кіровоградців, але й вийти на нові ринки – вже сьогодні ведуться переговори із підприємствами Дніпропетровської та Вінницької областей. Усього, із завершенням реконструкції, річна продуктивність фабрики становитиме 240 мільйонів яєць!
     

2 мая 2007 года.


Рейтинг статьи:   (5,0)
12345


ОТЗЫВЫ


НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2021 ЦПТИ, ИСКМ