На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 29 сентября 2022
Посетителей: 274679   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
СТАТЬИ

Вікторія Талашкевич

У чемпіонаті по боулінгу перемогла „Справедливість”!

    
     У п’ятницю, 6-го липня у кіровоградському розважальному комплексі „Velvet” відбувся Другий чемпіонат з боулінгу серед журналістів міста Кіровограда, ініційований ЗАТ „Українські радіосистеми”, що надає послуги мобільного зв’язку під брендом „Beeline”.
     
     Турнір, медіа-партнером якого виступив Кіровоградський прес-клуб, зібрав у спекотний літній день чотирнадцять команд із різних мас-медіа. Зокрема, учасниками турніру стали редактор газети „Діалог” Анатолій Безтака та представник газети „Друг пенсіонера” Святослав Безтака, від тижневика „Новий погляд” – Анна Горобцова та Ігор Соломаха, від газети „Україна-Центр” – Андрій Трубачов та Геннадій Рибченков, редактор тижневика „Спорт-Ревю” Сергій Осадчий і журналіст Юрій Ілючек, від газети „Кіровоградська правда” Тетяна Корінь та спортивний оглядач Андрій Колюка, від газети „Ведомости Плюс” – Валентина Лазарчук і Руслан Худояров, директор ТРК „TTV” Микола Ковальов та журналіст ТРК Анна Крейтор, журналісти обласного телебачення Олена Бринза та Інна Примак, а також представники веб-сайту „весь Кіровоград” Андрій Флоренко і Вікторія Талашкевич, представники „Молодіжного перехрестя” Каріне Акопян і Марина Петренко, представники „Вечірньої газети” Олег Шрамко та Сергій Толмачов, редактор газети „Справедливість” Оксана Лункан і керівник прес-служби міськради Сергій Якунін, редактор журналу „Інжир” Ліка Кожа та керівник кур’єрської служби журналу Тетяна Шевцова.
     
     Повертаючись до історії змагання, варто сказати, що перший чемпіонат по боулінгу серед журналістів міста відбувся минулого року з ініціативи розважального комплексу „Velvet” і був організований Кіровоградським прес-клубом задля популяризації цього цікавого виду спорту і активного способу відпочинку через залучення до нього журналістів. Тоді також грали 14 команд, і перше місце посіла команда газети „Новий погляд”, друге – газета „Україна-Центр”. Цього ж року змагання було доповнене брифінгом, який провели представники ЗАТ „Українські радіосистеми”. Вони, зокрема, розповіли, що у нашій області вже є 50 000 абонентів „Beeline”, а загалом по Україні кількість прихильників „смугастого” оператора сягнула двох з половиною мільйонів абонентів. До речі, за час своєї діяльності в Україна „Beeline” навчив дев’ять тисяч студентів у рамках корпоративної компанії „Beeline Університет”. Це означає, що працівники та дилери компанії отримують технічні знання, управлінські навички, розвивають орієнтацію на клієнта та навчаються продавати. Програма електронного навчання Beeline Університет була визнана кращою в Росії та отримала премію „E-Learning Awards”. Мабуть, тому і не дивно, що за результатами рейтингу найбільшого порталу по працевлаштуванню Rabota.ru „Beeline” увійшов у п’ятірку українських компаній, що користуються найбільшим попитом серед тих, хто шукає роботу. Проводить оператор мобільного зв’язку і благодійні акції – так, цього року „Beeline” приєднався до збору коштів для онкохворих через смс-повідомлення та дзвінки.
     
     Повертаючись до змагання, варто сказати, що спершу журналісти пройшли відбірковий етап – під час якого навіть ті, хто ніколи не грав у боулінг (корпоративний вид спорту оператора „Beeline”) могли потренуватися. Грали на першій доріжці команди „Кіровоградської правди”, „Новий погляд” і обласного телебачення. На другій доріжці – „Вечірня газета”, журнал „Інжир” та газета „Справедливість”. На третій – ТРК TTV та газета „Спорт-Ревю”. На четвертій – газети „Діалог” та „Україна-Центр”. На п’ятій – газета „Молодіжне перехрестя” та сайт „весь Кіровоград”. На шостій – газета „Ведомости Плюс” та збірна команда.
     
     Результати відборів були наступними: „Кіровоградської правди” – 141 бал, „Новий погляд” – 153 бали, Обласне телебачення – 164 бали, „Вечірня газета” – 127 балів, Журнал „Інжир” – 128 балів, „Справедливість” – 152 бали, ТРК TTV – 180 балів, „Спорт-Ревю” – 173 бали, „Діалог” – 85 балів, „Україна-Центр” – 165 балів, „Молодіжне перехрестя” – 137 балів, „весь Кіровоград” – 112 балів, „Ведомости Плюс” – 106 балів, Збірна команда „Солянка” – 135 балів
     
     Отже, у півфінали вийшли команди обласного телебачення (164) і ТРК TTV (146), газет „Справедливість” (180) та „Україна-Центр” (156), „Молодіжне перехрестя” (118) та збірна команда „Солянка” (127). Далі вони змагалися поміж собою у парах і у дужках зазначена кількість балів, яку вони набрали за результатами двобоїв. Тому у фінал потрапили обласне телебачення, газета „Справедливість” і збірна команда. Тут вже було важливо, хто просто набере більше балів – і хоча за три години напруженої гри всі встигли і порадіти змаганню, і втомитися, здаватися ніхто не хотів. Кращою стала команда газети „Справедливість” із результатом у 254 бали. Срібло вибороло обласне телебачення (159 балів), а бронзу, відставши всього на 3 бали, збірна команда „Солянка”. Вітаємо переможців і дякуємо оператору „Beeline” за чудову нагоду долучитися до цікавої і корисної гри, історія якої нараховує понад сім тисяч років, а список її прихильників включає Френсіса Дрейка, Мартіна Лютера та Королеву Єлизавету першу!
     

6 июля 2007 года.


Рейтинг статьи:   (5,0)
12345


ОТЗЫВЫ


НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ