На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 29 сентября 2022
Посетителей: 274679   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
СТАТЬИ

Олексій Хмара

Резолюція громадських слухань, присвячених проблемам багатодітних родин міста Кіровоград

    
     Громадські слухання, що відбулися 6 липня 2007 року в залі засідань Кіровоградської міської ради, вперше були присвячені обговоренню проблем багатодітних родин міста КІровоград. Громадські слухання були ініційовані активом багатодітних родин міста та відбулися за організаційної підтримки Творчого об’єднання „Технології оптимального розвитку особистості”. Слухання вперше об’єднали зусилля представників владних установ, громадських організацій та багатодітних родин в напрямку розв’язання найболючіших питань, що стосуються життя та соціального становища багатодітних родин Кіровограда.
     Підсумовуючи результати обговорення, учасники громадських слухань вважають за необхідне звернутися з такими пропозиціями до установ та організацій міста Кіровоград:
     
     виконавчий комітет Кіровоградської міської ради
     1.У зв’язку з непоодинокими випадками хамського поводження працівників служб та відділів Кіровоградського міськвиконкому з представниками багатодітних родин, розробити і запровадити етичний кодекс посадової особи органів місцевого самоврядування, у якому чітко передбачити міру відповідальності за порушення принципу неупередженого ставлення до відвідувачів установ.
     2.У зв’язку з забюрократизованістю процедури оформлення субсидій, доручити територіальним управлінням праці та соціального захисту населення розробити порядок спрощення процедури оформлення субсидій для представників багатодітних родин.
     3.У зв’язку з непоодинокими випадками нападу собак на дітей з багатодітних сімей під час їх перебування на вулиці, розробити правила вигулу собак на території міста, в яких передбачити відповідні санкції з боку перевіряючих (санепідемстанція) та правоохоронних органів за їхнє порушення.
     4.У зв’язку з фактичною неможливістю оформлення дітей у дитячі садочки (через їх переповненість) і як наслідок працевлаштування багатодітних матерів, передбачити квоту для дітей з багатодітних родин у дитячих садочках міста.
     5.У зв’язку з непоодинокими випадками ненадання підручників дітям з багатодітних родин та фактичною неможливістю придбати такі підручники за власний кошт, зобов’язати адміністрації шкіл видавати шкільні підручники дітям із багатодітних родин безкоштовно та у повному обсязі.
     6.У зв’язку зі значними фінансовими витратами багатодітних сімей на забезпечення канцтоварами та іншими супутніми матеріалами дітей шкільного віку, передбачити можливість придбання багатодітними родинами таких товарів за пільговими цінами.
     
     профільні депутатські комісії Кіровоградської міської ради
     1.У зв’язку з необґрунтовано завищеними нормами споживання води та природного газу на одну особу, велику кількість членів багатодітних сімей і як наслідок значні витрати на оплату послуг за нормами, передбачити пільгове встановлення лічильників на воду та газ для багатодітних родин.
     2.У зв’язку з фактичною неможливістю багатодітних родин оплачувати комунальні послуги за діючими тарифами, передбачити пільги для багатодітних родин при оплаті за житлово-комунальні послуги, у першу чергу за теплопостачання та природний газ.
     3.У зв’язку з відміною норми про диференційовану оплату вивозу сміття для дітей та дорослих, передбачити пільгову оплату за вивіз сміття за дітей віком до 14 років.
     4.У зв’язку з тим, що традиційно багатодітним сім’ям виділяли квартири на перших поверхах будинків, в яких недотримується температурно-вологовий режим, що призводить до виникнення хронічних захворювань в мешканців таких квартир, передбачити кошти в місцевому бюджеті на утеплення підлоги в квартирах першого поверху, у сяких проживають багатодітні сім’ї.
     5.У зв’язку з фактичною неможливістю навчання талановитих дітей на комерційній основі у вищих навчальних закладах, передбачити в міському бюджеті стипендії на підтримку талановитих дітей із багатодітних родин.
     6.У зв’язку з неврегульованістю питання збору благодійних внесків на допомогу школам та фінансову скрут багатодітних сімей в оплаті таких внесків, розробити типове положення про діяльність благодійних фондів при школах, у яких передбачити порядок збору добровільних внесків, у тому числі з такої пільгової категорії як багатодітні родини.
     7.У зв’язку з відсутністю місцевих пільг для жінок, що отримали статус матері-героїні, розробити та запровадити типове посвідчення аналогу матері-героїні, яке б надавало пільги при проїзді в міському транспорті; передбачало доплату його власникам з міського бюджету в розмірі 1/3 від мінімальної заробітної плати.
     
     громадські організації, що опікуються питаннями багатодітних родин
     1.У зв’язку з фактичною необізнаності громадськості про діяльність ради багатодітних сімей, її напрацювання та недоліки, зобов’язати голову ради прозвітувати про свою діяльність і діяльність ради за період з 2005 по 2007 роки..
     2.У зв’язку з відсутністю реальних механізмів фінансової підтримки багатодітних сімей, ініціювати створення при діючій раді багатодітних сімей або при новоствореній громадській організації багатодітних кредитної спілки для членів такої громадської організації.
     
     міськрайоний центр зайнятості
     1.У зв’язку з фактичною необізнаністю багатодітних родин міста про можливості, що має для даної категорії громадян центр зайнятості, розповсюдити інформацію серед багатодітних родин міста про напрацювання міського центру зайнятості в напрямку працевлаштування людей віком після 35 років; можливість підвищення кваліфікації або отримання іншої спеціальності; можливість працевлаштування на дотаційне робоче місце тощо.
     
     Багатодітні родини міста Кіровоград закликають депутатів міськради, посадових осіб міського виконавчого комітету, керівників Центру соціальних служб, міського центру зайнятості та всіх небайдужих об’єднати свої зусилля заради покращення життя дітей з багатодітних родин.
     
     6 липня 2007 року, м. Кіровоград
     

13 июля 2007 года.


Рейтинг статьи:   (4,3)
12345


ОТЗЫВЫ


НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ