На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 20 июля 2019
Посетителей: 209136   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
СТАТЬИ

Вікторія Талашкевич

Весь Кіровоград – як на долоні!

    
     Кіровоградський прес-клуб реформ завершив реалізацію проекту, пыдтриманого обласним об’єднанням громадян «Інститут соціокультурного менеджменту» (ІСКМ) у рамках проекту «Удосконалення системи розробки і оцінки соціальних програм» за рахунок коштів, наданих Фондом імені Ст. Баторія.
     Відповідно до проекту, який має назву „Весь Кіровоград – як на долоні!”, нині реформовано сайт „весь Кіровоград” (www.kirovograd.net ), адже відсутність оперативної, об’єктивної та доступної інформації гальмує майже всі процеси – як в економіці, так і в соціальному та політичному житті Кіровоградщини.
     Також метою проекту є консолідація зусиль всіх трьох секторів суспільства задля промоції Кіровоградської області у мережі Інтернет засобами веб-сайтів „весь Кіровоград” та „Кіровоград-Бізнес” з метою формування відкритого інформаційного суспільства, готового реформуватися задля задоволення потреб громади.
     Як і було заплановано, Прес-клуб реформ працював у площині реформування інформаційної політики регіону, адже відсутність оперативної, об’єктивної та доступної інформації гальмує майже всі процеси – як в економіці, так і в соціальному та політичному житті Кіровоградщини. Пріоритет забезпечення безперебійних інформаційних потоків – як одне із завдань проекту зокрема і всієї громадської організації в цілому, – якраз і було досягнуто у рамках проекту.
     Також у рамках проекту планувалося створити і було створено сучасний адаптивний механізм соціальної реклами, яким могли б скористатися громадські організації Кіровоградщини, а саме – портал для збереження та розповсюдження VAP-малюнків для мобільних телефонів на сайті "Кіровоград-Бізнес" (www.kirovograd.biz" TARGET="_blank">www.kirovograd.biz)
     Крім того, третім пріоритетним завданням проекту стало створення нового механізму для збору та аналізу інформації про (і задля!) розвиток малого і середнього бізнесу регіону у рамках власне самого веб-порталу „Кіровоград-Бізнес” www.kirovograd.biz
     Цільовою аудиторією проекту стали журналісти місцевих ЗМІ, підприємці та представники інших секторів суспільства, які використовують Інтернет-мережу задля розміщення та пошуку інформації, а також представники творчих професій – художники, дизайнери, – які були задіяні у створенні механізму соціальної реклами, тобто порталу для VAP-малюнків на мобільних телефонах. Також активну участь у реалізації проекту взяли лідери громадських організацій, які прагнуть досягти реформування суспільства методами соціальної реклами, та представники малого та середнього бізнесу, які тепер можуть розміщувати суспільно-корисну бізнесову інформацію у мережі Інтернет.
     Було розроблено чіткий графік реалізації кожного з етапів, а сама робота з підготовки успішної реалізації проекту була розпочата задовго до дати старту проекту. Адже розробка концепції і структури реформованого сайту „весь Кіровоград” як такого, що відповідає сучасним вимогам та інформаційним запитам громади, продовжувалася довгий час аналітиками та дизайнерами як Прес-клубу реформ, так і за допомогою залучених фахівців – представників громадських організацій, політичних партій, ІТ-спеціалістів, дизайнерів провідних компаній регіону. Так ми вдячні за консультації щодо реформування сайту, які ми отримували і від представників студії „Dela design”, і від фахівців кіровоградської компанії „ONIX-System”, і від дизайнерів фірми „АРТ-Салон”.
     У результаті було з’ясовано, що інформаційний портал „весь Кіровоград” може зміцнити і розширити свій вплив на локальну спільноту як через підвищення візуалізації сайту (зокрема, створення фото-галереї – http://www.kirovograd.net/photo), так і через просування сайту на всеукраїнському рівні.
     Також протягом перебігу проекту було досягнуто домовленості із місцевим сайто Р.К.С. (www.rks.kr.ua ) та всеукраїнським порталом „Укр.Нет.” (http://www.ukr.net/ ) про розміщеннями вказаними ресурсами новин і статей із сайту „весь Кіровоград”. При цьому фахівцями Прес-клубу було розроблено та впроваджену новітню технологію передачі новин на вказані сайти у форматі RSS.
     Відтепер, відповідно, на сайті Р.К.С. новини та статті із сайту „весь Кіровоград” відвідувачі можуть прочитати у розділі „Всі новини” (http://kirovograd.rks.kr.ua/daily/kirovograd/ ), а на сайті „Укр.Нет.” – у розділі „Новини регіонів” (http://www.ukr.net/news/kirovograd.html ).
     Крім того, сайт „весь Кіровоград” було внесено у „Каталог інформаційних ресурсів”, який діє на сайті Р.К.С. – у розділ „Новини\ЗМІ” (http://www.rks.kr.ua/list/?p=110 ). У результаті всіх цих заходів лише номінальна відвідуваність сайту, відповідно до показників всеукраїнського лічильника „Bigmir.net” зросла у декілька разів – за останній місяць сайт відвідало понад сім тисяч читачів, які проглянули (прочитали, подивилися) понад тридцять чотири тисячі матеріалів.
     При цьому географія відвідувачів сайту розширилися і включила читачів із США, Германії, Нідерладнів, Латвії і Польщі, хоча стабільно понад 50% читачів – це українські читачі, серед яких понад 50% - кіровоградці (інші регіони – це Київ, 30-35%, Львів, Одеса, Вінниця та інші).
     Що ж стосується нового розділу „Фотогалерея” на сайті „весь Кіровоград”, то серед інформації, яка наповнює цей розділ, варто відзначити такі успішні соціальні проекти, як:
     -проект моніторингу авто, які порушують правила дорожнього руху у Кіровограді – „Они каждый день угрожают жизни кировоградцев!” (http://www.kirovograd.net/photo/2007/8/4/oni_kazhdyi_den_ugrozhayut.htm
     -проект підтримки благодійної акції по збору коштів для дітей-сиріт Фондом „Наші діти!” (http://www.kirovograd.net/photo/2007/8/15/blagodiinii_fond_.htm
     -підтримка проекту „Незалежний громадський прес-центр”, що працював у прес-клубі у день виборів 30-го вересня 2007 року (http://www.kirovograd.net/photo/2007/9/30/u_kirovogradskomu_presklubi_predstavniki.htm )
     

20 ноября 2007 года.


Рейтинг статьи:   (4,2)
12345


ОТЗЫВЫ


НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2019 ЦПТИ, ИСКМ