На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Воскресенье 25 октября 2020
Посетителей: 230493   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
СТАТЬИ

Вікторія Талашкевич

Україна отримає власне супутникове телебачення!!

    
     Незабаром українці отримають власне супутникове телебачення. Про це на прес-конференції, що нещодавно відбулася у Києві повідомили представники компанії Vision TV. Завдяки супутнику “Сиріус-4” мешканці України матимуть доступ до кращих вітчизняних та міжнародних каналів у цифровій якості. Послугу супутникового телебачення VIASAT надаватиме перший ліцензований провайдер програмної послуги в Україні – компанія Vision TV.
     Ричард Капроні, Генеральний директор компанії Vision TV, спілкуючись з пресою зауважив: “Стратегія нашої компанії – стати лідером ринку платного телебачення в Україні. Адже наш продукт орієнтований саме на українського глядача”. За його словами ця послуга стане більш доступною для мешканців сільської місцевості, де якість сигналу нині залишає бажати кращого.
     Олександра Жолдакова, керівник департаменту маркетингу Vision TV теж підтримала колегу і відмітила: “Визначення та вибір найбільш бажаних телеканалів було здійснено в рамках проведеного компанією загальноукраїнського опитування. Своїм абонентам ми пропонуємо найцікавіші українські, російські та міжнародні телеканали різних жанрів: російське та голлівудське кіно, серіали і шоу-програми, спорт та еротика, новини з усієї планети та багато іншого. Понад 60 каналів в пакетах VIASAT транслюватимуться російською та українською мовами. Абоненти матимуть можливість вибрати один із трьох пакетів: VIASAT Сімейний, VIASAT Популярний, VIASAT престижний”. За словами пані Жолдакової, вартість послуги залежатиме від обраного пакету каналів.
     Окрім цього учасники прес-конференції відмітили, що запуск міжнародного цифрового супутникового телебачення VIASAT в Україні перейшов у вирішальну стадію. На цьому етапі буде завершено тестування та програмного забезпечення, сформована мережа дистриб'юторів. В найближчі кілька днів розпочне свою роботу Центр інформаційної та сервісної підтримки VIASAT, а також офіційний сайт компанії.
     автор - Ася Цуркан, "весь Кіровоград"
     

28 февраля 2008 года.


Рейтинг статьи: (статью пока не оценивали)
12345


ОТЗЫВЫ


НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2020 ЦПТИ, ИСКМ