На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Понедельник 16 сентября 2019
Посетителей: 211357   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

“Сучасні європейські стандарти забезпечення прав меншин”

16-01-2004.
    
     Конкурс на участь у семінарі-тренінгу під такою назвою, який відбудеться з 22 до 25 лютого 2004 року у місті Кіровограді, оголошує громадська організація «Фундація прав людини».
     Проект реалізується при фінансовій підтримці Європейської Комісії Європейського Союзу в рамках Інформаційної та Комунікаційної Програми. Метою заходу є підвищення фахового рівня лідерів молодіжних громадських організацій України у питаннях громадського правозахисту меншин та громадянської освіти, що спрямована на інтеграцію меншин.
     Програма чотирьох денного семінару – тренінгу складається з наступних модулів: 1) Громадянське суспільство і забезпечення прав меншин в контексті європейської інтеграції (сучасні європейські та національні стандарти, стратегія громадської дії); 2) Як має працювати “Школа толерантності” (концептуальні ідеї, практичні заняття, обмін досвідом); 3) Моніторинг прав меншин (лекції, практичні заняття). В рамках семінару відбудеться Загальна Дискусія “Стратегія громадської дії молодіжних організацій у царині запобігання дискримінації меншин”.. Кожному учаснику семінару пропонується підготувати повідомлення на одну з трьох тем: а) Актуальні проблеми запобігання дискримінації меншин в Україні, б) Права меншин і громадянська освіта, 3) Мій власний досвід роботи. Під час проведення Загальної Дискусії кожному учаснику буде надана можливість презентувати своє повідомлення протягом 3-5 хвилин.
     Взяти участь в конкурсному відборі запрошуються молоді люди віком від 18 до 30 років, які мають щонайменш річний досвід роботи в громадських організаціях щодо захисту прав меншин. Всі учасники семінару-тренінгу забезпечуються навчальними матеріалами, безкоштовним проживанням та харчуванням у місті Кіровограді протягом семінару-тренінгу. Транспортні витрати учасникам не відшкодовуються.
     Якщо Ви зацікавлені взяти участь у семінарі-тренінгу, просимо надсилати до Oрганізаційного Kомітету заявку встановленого зразка (її можна отримати за цієюж електронною адресою), що приймаються звичайною поштою або електроннoю поштою (тільки як прикріплений файл / attachement у форматі Doc. Word) до 10 лютого 2004 року до 18:00 за київським часом. Після аналізу аплікацій будуть відібрані майбутні учасники семінару у кількості 25 осіб, кваліфікацйний рівень яких найбільш відповідає вимогам Конкурсу.
     До 12 лютого 2004 року всі конкурсанти будуть поінформовані про результати відбору, майбутні учасники отримають офіційні запрошення та детальну технічну інформацію щодо проведення семінару –тренінгу в Кіровограді.
     Адреса Організаційного Комітету :
     Фундація прав людини; бул. Праці, 10 –53; 02094 місто Київ
     Тел./ факс: + 044 558-36-01; e-mail: ukrhrf@ukr.net
     Контактні особи: Фомін Євген, Рибалка Андрій
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2019 ЦПТИ, ИСКМ