На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Понедельник 16 сентября 2019
Посетителей: 211358   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Академія дистанційного навчання

26-08-2004.
    
     Нова ініціатива ІАТР для розвитку якісних та професійних дистанційних курсів запрошує до співпраці фахівців різних профілів, з досвідом викладацької роботи та готовими матеріалами, які можуть бути адаптовані до формату дистанційних курсів.
     Сама "Програма розширення доступу та навчань в Інтернет" (ІАТР) – це проект Бюро в справах освіти та культури (ЕСА) Держдепартамента США, який фінансується в рамках Акту на підтримку свободи (FSA). ІАТР адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Академія ж дистанційного навчання – це ініціатива ІАТР для розвитку якісних та професійних дистанційних курсів.
     Консультанти з ДН розроблятимуть дистанційні курси українською мовою та допомагатимуть у їх впровадженні. Програма ІАТР сприятиме консультантам з ДН в адаптації курсів до формату веб-платформи з ДН, а також надаватиме цільовій аудиторії доступ до створених курсів через мережу центрів АТР. Робота консультантів буде оплачуватися. Розмір оплати (в межах $200 -$800) буде залежати від складності та тривалості розроблюваного курсу.
     Основними обов’язками консультанта з ДН будуть:
     • Розробка професійних дистанційних курсів на актуальні теми, зокрема: управління проектами, лідерство, фінансовий менеджмент неурядових організацій, Unix/Linux для користувачів, програмування для веб, та інші. Розроблений курс має відповідати стандартам та передбачати регулярне електронне спілкування з консультантом. У курсі мають бути представлені, як мінімум, такі компоненти: розклад роботи, теоретичний матеріал, посилання на додаткову інформацію он-лайн, практичні вправи, тестування, обговорення матеріалу у форумах та чатах. Курси мають бути розраховані мінімум на 26 і максимум на 52 години та розроблені впродовж двох місяців. Курс також має передбачати можливість оцінювання його ефективності студентами; результати такого оцінювання будуть надсилатися до інструктора та адміністрації ІАТР.
     • Викладання розробленого курсу щонайменше для десяти студентів. Будь ласка, зверніть увагу, що можливо знадобиться проводити заняття за цим курсом не один раз; це залежатиме від інтересу до курсу і того, чи взяла зазначена кількість студентів участь в курсі.
     Консультанти мають пам’ятати, що плагіат будь-яких матеріалів недопустимий. Всі матеріали, які не написані особисто автором, можуть бути використані тільки згідно норм авторського права. Будь ласка, звертайтеся до місцевого офісу IREX , якщо ви маєте питання щодо правильного оформлення використання матеріалів інших авторів у вашому курсі.
     Для того, щоб стати консультантом "Академії ДН", кандидати мають надати за електронною адресою dl@iatp.org.ua наступні матеріали (українською мовою):
     • лист зацікавленості,
     • детальні опис та план майбутнього дистанційного курсу,
     • CV автора курсу,
     • документи, що підтверджують кваліфікацію та досвід автора (копії дипломів, сертифікатів, тощо),
     • рекомендаційні листи та листи підтримки від представників аудиторій,
     • потенційно зацікавлених у даному курсі.
     Відбір: Консультанти будуть відбиратися відповідно до якості запитуваних матеріалів та результатів інтерв.ю з представниками головного офісу АТР в країні. Кандидати будуть повідомлені приблизно через три тижні після кінцевого терміну подання заявок.
     Відбір відбуватиметься відповідно до таких критеріїв:
     1. Кваліфікація та досвід
     • Професійна експертиза теми курсу (мають бути надані наявні сертифікати);
     • Досвід у розробці курсів/лекцій (мають бути надані приклади розроблених курсів);
     • Попередній досвід в розвитку та викладанні за дистанційними курсами (мають бути надані електронні адреси курсів).
     2. Якість запропонованого дистанційного курсу
     • Навчальна цінність та важливість курсу;
     • Детальний опис курсу;
     • Детальний розклад створення та викладання курсу;
     • Зрозумілість курсу та окремих матеріалів, з чітко визначеними цілями кожного заняття;
     • Організація та структура курсу;
     • Включення елементів ДН, таких як спілкування он-лайн між викладачем та студентами.
     Хто має право брати участь в конкурсі? Будь-яка особа з відповідним досвідом та освітою може подати заявку на участь в конкурсі. Працівники IREX та члени їх сімей (дружини, чоловіки, батьки, діти та рідні брати та сестри) не можуть брати участь у конкурсі на посаду консультантів з ДН. IREX заохочує випускників програм ECA брати участь у цьому конкурсі. Консультант отримає 20% оплати авансом після того, як він/вона підпише контракт з IREX; залишок суми буде виплачений після того, як курс буде розроблений та щонайменше 10 студентів пройдуть навчання за цим курсом. Загальна сума залежатиме від ряду критеріїв, таких як: тривалість курсу, складність, інтерактивність та якість.
     Інструкції для кандидатів:
     • Всі матеріали подаються в електронному вигляді українською мовою.
     • Всі запитувані матеріали мають бути подані; неповні заявки не будуть розглядатися.
     Кінцевий термін подання заявок 15 вересня 2004 року.
     Консультанти не обов'язково мають бути фахівцями з ДН, але будь-який попередній досвід у сфері ДН буде братися до уваги при конкурсному відборі спеціалістів. IREX проводитиме всі необхідні тренінги для консультантів, щоб адаптувати їх курси до формату веб-платформи ДН IATP. Консультанти з ДН будуть тісно співпрацювати зі співробітниками ІАТР, звітуючи до адміністрації АТР особисто або електронною поштою раз на два тижні.
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2019 ЦПТИ, ИСКМ