На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Суббота 16 января 2021
Посетителей: 233968   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Проект „Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) запрошує

18-01-2005.
    
     Проект „Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) запрошує організації громадянського суспільства (ОГС) відвідати презентацію щорічного конкурсу грантів з адвокасі, яка відбудеться 25 січня 2005 року з 10:30 до 13:30 у готелю "Експрес" за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 38/40, Великий Зал, 4 поверх.
     Метою проведення конкурсу грантів з адвокасі (представництво та захист прав громадян) є розвиток громадянського суспільства в Україні шляхом відбору та розвитку організацій громадянського суспільства (ОГС), які спроможні представляти інтереси різноманітних груп та заохочувати громадян України до активної участі у суспільному житті країни.
     Гранти з адвокасі надаються досвідченим українським громадським організаціям для впровадження проектів з представництва та захисту прав (адвокасі), які здатні забезпечити дуже конкретні вимірювані результати.
     Програма презентації включатиме огляд діяльності проекту UCAN, опис програмних та адміністративних вимог конкурсу грантів з адвокасі.
     Участь у презентації є безкоштовною. Вхід для ОГС - вільний. Будемо вдячні, якщо ви зможете поширити інформацію про презентації конкурсу грантів з адвокасі проекту UCAN серед партнерських ОГС вашої організації.
     Презентації конкурсу заплановані у 8 регіонах України й відбуватимуться за наступним графіком:
     Черкаси - 26 січня, Миколаїв - 26 січня,
     Кіровоград - 27 січня, Луганськ - 27 січня
     Вінниця - 28 січня Луцьк - 1 лютого
     Запоріжжя - 3 лютого Житомир - 3 лютого
     Про місце та час проведення презентацій у регіонах буде повідомлено пізніше, а також буде розміщено на веб-сайті проекту www.ucan-isc.org.ua.
     З запитаннями можна звертатись до Ірини Негрєєвої, менеджера з комунікацій проекту UCAN, за телефонами (044) 468-98-09, 411-74-91 або по електронній пошті info@ucan-isc.org.ua.
     Додаткова інформація:
     Конкурс грантів партнерства з адвокасі проекту UCAN оголошується раз на рік. Перші два конкурси були оголошені у січні 2003 року та січні 2004 року. 40 організації громадянського суспільства з 22 областей України, що стали переможцями минулих конкурсів, впровадили або нині впроваджують різнопланові проекти - від запобігання домашньому насильству до підтримки розвитку кондомініумів, посилення довіри до парламенту, захисту прав народних майстрів, охорони навколишнього середовища, кращої поінформованості населення щодо попередження захворювань на рак, а також багато інших проектів.
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2021 ЦПТИ, ИСКМ