На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Среда 3 марта 2021
Посетителей: 236232   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Формування майбутнього Європи

28-02-2005.
    
     Європейська програма Міжнародного фонду „Відродження”, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут міжнародних досліджень процесів інтеграції та глобалізації оголошують КОНКУРСНИЙ ВІДБІР серед викладачів вищих навчальних закладів України та активістів громадських організацій на участь у чотириденному тренінгу „Формування майбутнього Європи”, що відбудеться 7 – 10 квітня 2005 року в м. Дніпропетровську.
     Мета тренінгу — навчити групу осіб, що згодом започаткують професійне проведення рольових ігор з питань європейської інтеграції як елемент “європейської освіти” при університетах і громадських організаціях. Програму тренінгу розроблено за участю дослідницької групи „Молодь та Європа” Центру прикладних політичних досліджень при Мюнхенському університеті. Використана методика широко застосовується при викладанні європейських студій у вищих навчальних закладах країн-членів ЄС.
     Тренінг складається з двох частин: перша проходитиме в режимі практичного моделювання переговорного процесу між країною, що прагне вступити до ЄС, та Європейським Союзом із залученням тренерів з Німеччини; друга полягатиме у роз’ясненні принципів і методики проведення такого моделювання для ширшої аудиторії.
     Робоча мова заходу — англійська. Кількість учасників тренінгу – 30 осіб. Фінансові витрати, пов‘язані з проживанням, харчуванням та оплатою проїзду учасників, організатори заходу беруть на себе.
     Учасники : викладачі вищих навчальних закладів, які викладають європейські студії чи дисципліни з відповідним елементом, активісти громадських організацій, що мають досвід здійснення проектів
     з європейської інтеграції.
     Критерії оцінки/ відбору: бути представником громадської організації, що має досвід здійснення проектів з європейської інтеграції та ресурси для проведення рольових ігор для ширшої аудиторії свого регіону або бути викладачем чи науковим співробітником університету, який читає курс з європейських студій і матиме змогу використовувати ресурси університету для проведення рольових ігор для широкої аудиторії свого регіону; мати знання про функціонування інститутів Європейського Союзу, про принципи переговорного процесу та зміст перетворень, що повинна здійснити кожна країна-кандидат на вступ до ЄС; мати обґрунтовану мотивацію та спроможність проводити рольові ігри з європейської інтеграції для ширшої аудиторії; володіти достатнім для вільного спілкування рівнем англійської мови.
     Умови участі: для участі у конкурсі потрібно надіслати заповнену анкету до Інституту міжнародних досліджень процесів інтеграції та глобалізації поштою за адресою: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 68, офіс 24, електронною поштою: info@iisig.com чи факсом: (044) 428 05 24
     Останній термін подання анкет – не пізніше 15 березня 2005 року!
     Анкету та додаткову інформацію можна отримати: на веб-сторінці Інституту міжнародних досліджень процесів інтеграції та глобалізації http://www.iisig.com чи веб-сторінці Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” http://www.irf.kiev.ua/ua/ini/eu та в офісі Інституту за адресою: м.Київ, вул.Саксаганського, 68 офіс 24 тел. (044) 227 37 10; тел/факс (044) 428 05 24.
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2021 ЦПТИ, ИСКМ