На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Среда 3 марта 2021
Посетителей: 236230   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Стратегія євроінтеграції

02-04-2005.
    
     Віце-прем’єр-міністр з питань європейської інтеграції Олег Рибачук обговорив з представникам громадських організацій Проект Національної стратегії європейської інтеграції України.
     11 березня 2004 року Віце-прем’єр-міністр з питань європейської інтеграції Олег Рибачук зустрівся з представниками громадських організацій з метою обговорення проекту Національної стратегії з питань європейської інтеграції.
     Проект Національної стратегії європейської інтеграції України був розроблений в рамках спеціально створеного проекту “Центр Європи” з залученням польських та британських експертів.
     Під час зустрічі Віце-прем’єр-міністр Олег Рибачук та представники “Центру Європи” представили проект Стратегії, зазначивши, що його остаточна доопрацьована редакція буде затверджена Указом Президента України. За задумом розробників Стратегія розрахована на 10 років із сподіванням на те, що ще в рамках реалізації Стратегії Україну буде запрошено розпочати переговори про вступ до ЄС.
     Проект стратегії – текст на 75-ьох сторінках – викликав жваву дискусію серед представників громадських організацій.
     Якщо підсумувати, коментарі та пропозиції зводилися до наступного:
     - проект Стратегії потребує ґрунтовного доопрацювання у бік скорочення таким чином, щоб він лише чітко викладав цілі та завдання Стратегії, а також концептуальне бачення перетворень, які Україна має здійснити, для досягнення зазначених цілей. Надто високого рівня деталізації багатьох питань у проекті Стратегії можна уникнути шляхом винесення відповідних положень у додатки;
     - проект Стратегії приділяє досить багато уваги економічним перетворенням, які має здійснити Україна, таким чином ігноруючи не менш важливу політичну складову (демократія, права людини, верховенство права);
     - етапи реалізації Стратегії повинні бути синхронізовані у часі з об’єктивними етапами розвитку відносин між Україною та ЄС. Скажімо, завдання Стратегії на найближчі три роки мають співпадати з завданнями, викладеними у Плані дій Україна – ЄС;
     - для повноцінного доопрацювання стратегії потрібно створити тематичні робочі групи, кожна з яких відповідатиме за ті чи інші аспекти тексту.
     Віце-прем’єр-міністр з питань європейської інтеграції Олег Рибачук запропонував представникам громадських організацій долучитися до доопрацювання Стратегії. Текст Стратегії можна отримати від “Центру Європи” (c_euro8@kmu.gov.ua), Департаменту європейської інтеграції Міністерства економіки (strategy@mfert.gov.ua, ukraine-eu@mfert.gov.ua) чи Управління з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України (meleshko@kmu.gov.ua). На ці ж адреси пропонується надсилати коментарі та пропозиції щодо тексту.
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2021 ЦПТИ, ИСКМ