На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Среда 3 марта 2021
Посетителей: 236231   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Розвиток фондів громад та місцевої філантропії

02-04-2005.
    
     Проект „Мережа громадянської дії в Україні” 20-21 червня 2005 року організує проведення Міжнародної конференції з питань розвитку фондів громад та місцевої філантропії у Києві. Ми запрошуємо до участі всі зацікавлені організації та окремих спеціалістів. Витрати сплачуються організаторами. Просимо уважно перечитати інформацію, що подається нижче для того, аби ваша заявка на участь у конференції була розглянута конкурсною комісією.
     Мета конференції
     Основною метою дводенної конференції є надання українським організаціям громадянського суспільства (ОГС), які працюють у сфері благодійності та філантропії, можливості обмінятися досвідом між собою та з зарубіжними практиками, а також обговорити найоптимальніші шляхи розвитку фондів громад та місцевої філантропії в Україні. Планується обговорення декількох існуючих моделей розвитку місцевої філантропії, зокрема таких як фонди громад у країнах ННД та ЦСЄ, United Way International, та Community Shares-США, й можливостей застосування цих моделей в Україні.
     Завдання конференції
     Провідні зарубіжні спеціалісти, яких запрошено до виступу на конференції, коротко ознайомлять учасників з моделями та ефективними підходами до розвитку місцевої філантропії та ініціюють обговорення правових аспектів створення філантропічної організації; перешкод на шляху розвитку подібних організацій; аспектів співпраці з місцевим урядом та місцевими донорами; та створення успішних стратегії комунікації. Очікується, що після завершення конференції її учасники матимуть чіткіше розуміння різноманітних моделей розвитку місцевої філантропії та того, яким чином провідний зарубіжний досвід може бути застосований в українському контексті.
     Мови проведення конференції: українська та англійська (з перекладом).
     Критерії відбору учасників
     Будь-яка українська організація громадянського суспільства (ОГС) чи окремий спеціаліст, які працюють над питаннями розвитку фондів громад та/чи місцевої філантропії в Україні, можуть подати заявку на участь у конференції. Успішні кандидати мають відповідати наступним критеріям:
     · Мати практичний досвід роботи у сфері розвитку місцевої філантропії
     · Мати бажання та можливість взяти активну участь у проведенні конференції як учасник/доповідач/фасилітатор.
     Процедура подачі заявки
     Кожен аплікат має виповнити та подати організаторам аплікаційну форму, що додається. Останній строк подачі заявок - 15 квітня 2005 р.
     Процедура відбору учасників
     Всі учасники будуть відібрані на основі двох раундів конкурсу. До 23 квітня 2005 р. конкурсна комісія розгляне первинні заявки та проінформує попередньо відібраних учасників. Всім півфіналістам буде запропоновано написати коротке (1-2 стор.) есе з описом своїх цілей та очікувань від участі у конференції, а також підписати зобов’язання перед організаторами заходу. Детальні питання для есе та форма зобов’язання будуть розіслані півфіналістам пізніше. Усі фінальні заявки мають бути подані до 15 травня 2005 р. Організатори відберуть та проінформують фіналістів не пізніше 25 травня 2005 р.
     Контактна інформація: Просимо вас надіслати свою заявку на участь у конференції ел. поштою не пізніше п’ятниці, 15 квітня 2005 р. Анні Шаповал, координатору програми грантів, UCAN на ел. адресу: anna@ucan-isc.org.ua. Телефон для довідок: 38 (044) 494 4597.
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2021 ЦПТИ, ИСКМ