На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Понедельник 16 сентября 2019
Посетителей: 211357   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Перші українські аніматори отримали сертифікати

08-07-2005.
    
     Група представників державних закладів культури та громадських організацій Кіровоградської, Миколаївської та Дніпропетровської областей днями повернулась з Польщі, де вони стали учасниками Форуму Локальної Активності. Цей форум – поважне і традиційне зібрання, на якому зустрічаються представники Центрів Локальної Активності (CAL) з усієї Польщі, щоб обмінятися новинами, розповісти про свої досягнення, відпочити та прийняти у свою сім’ю нових членів. Саме з цією метою і були запрошені українські гості, яким в урочистій обстановці біля святкового багаття вручили сертифікати про закінчення курсу громадських аніматорів.
     Вручення сертифікатів стало приємним завершенням навчальної програми, яку польські тренери провели для майбутніх українських аніматорів в рамках спільного проекту Центру Локальної Активності (м. Варшава) та Центру підтримки творчих ініціатив (м. Кіровоград) „Українсько-польська школа громадських аніматорів”. Цей партнерський проект став логічним доповненням ідеї, що об’єднала представників державних закладів культури та громадських організацій трьох областей України у Центрально-український кластер проектів „Інтеграція місцевих спільнот”, який протягом останнього року реалізовував Інститут соціокультурного менеджменту (м. Кіровоград) разом зі своїми партнерами : Центром сприяння суспільним інноваціям (м. Миколаїв) та Центром підтримки громадських і культурних ініціатив (м. Дніпропетровськ) за рахунок коштів, наданих Агенцією з Міжнародного Розвитку США (USAID).
     Під час Форуму новоспечені українські аніматори мали можливість познайомитися з „зірками” польських Центрів Локальної Активності, взяти участь у анімаційних заходах, знайти партнерів для спільних ініціатив та проектів. Приємною несподіванкою на Форумі стало те, що українці мали можливість спілкуватись зі своїми колегами з Великої Британії та інших країн, оскільки рух аніматорів є всесвітнім .Додому всі повертались задоволені, сповнені нових ідей та енергії для їх втілення в життя.
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2019 ЦПТИ, ИСКМ