На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 29 сентября 2022
Посетителей: 274679   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

До уваги організацій громадянського суспільства та засобів масової інформації !

15-02-2007.
    
     Шановні добродії, запрошуємо Вас взяти участь у презентації проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна». Презентація відбудеться 23 лютого 2007 року о 13.00 за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького,17, к. 105 в приміщенні Центру підвищення кваліфікації держслужбовців і керівників державних підприємств, установ та організацій Черкаської облдерж-адміністрації.
     
     До участі запрошуються представники організацій громадянського суспільства (ОГС) та засобів масової інформації Вашого регіону.
     Проект, що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), розрахований на два роки і має на меті підтримку незалежного громадського моніторингу й представництво та захист громадських інтересів в пріоритетних сферах боротьби з корупцією.
     Діяльність проекту зосередиться головним чином на проблемах, що були визначені Урядом України у програмі співробітництва із Корпорацією “Виклики тисячоліття» (MCC – Millennium Challenge Corporation), а саме: посиленні судової реформи; моніторингу виконавчої влади та запровадження етичних та адміністративних стандартів; розробці та впровадженні регуляторних процедур; боротьбі з корупцією в сфері вищої освіти. Проект здійснює компанія Менеджмент Системс Інтернешнл (MSI) у партнерстві з Фундацією Україна - США, Інтерньюз Україна, Творчим центром Каунтерпарт, Київським міжнародним інститутом соціології та Українським освітнім центром реформ.
     Проект складається з двох основних компонентів: 1) підтримка представництва та захисту громадських інтересів, моніторингу з боку громадянського суспільства; 2) журналістські розслідування та інші антикорупційні ініціативи з боку засобів масової інформації. Обидва компоненти Проекту «Гідна Україна» є суттєвими для здійснення громадського контролю за виконанням довготермінових зобов’язань Уряду України у боротьбі з корупцією.
     Більш детально про напрямки діяльності проекту Ви дізнаєтесь на презентації, під час якої зацікавлені ОГС та ЗМІ зможуть висловити власні побажання та очікування від діяльності проекту. Також під час зустрічі представники проекту нададуть відповіді на Ваші запитання.
     
     Якщо Ви хочете взяти участь у презентації, просимо Вас заповнити анкету оцінки потреб, (додається), яку слід привезти із собою на презентацію. Про свою участь у заході просимо повідомити регіонального координатора, Братко Магдалену Владиславівну координатора навчальної діяльності Центральноукраїнського навчального центру Фундації „Україна – США” за телефоном (0472) 45-12-42, 37-42-65 або електронною поштою curtc@curtc.org.ua до 21 лютого. Із запитаннями щодо організації заходу звертайтесь, будь-ласка, до регіонального координатора.
     
     З повагою, Юхані Гроссман, Директор проекту «Гідна Україна».
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ