На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 29 сентября 2022
Посетителей: 274679   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Програма грантів для засобів масової інформації "Представництво та захист інтересів засобів масової інформації, які проводять журналістські розслідування та висвітлюють питання корупції в Україні"!

11-05-2007.
    
     Проект «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» оголошує конкурс на виконання ініціатив, спрямованих на представництво та захист інтересів засобів масової інформації, які проводять журналістські розслідування та висвітлюють питання щодо корупції в Україні. До участі у конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства, організації та бізнес-компанії, що сприяють розвитку ЗМІ та незалежної журналістики, засоби масової інформації та/або коаліції/партнерства цих організацій.
     
     Проект «Гідна Україна» виконується компанією Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) у партнерстві з українськими організаціями за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проект розрахований на два роки і має на меті підтримку незалежного громадського моніторингу й представництво та захист громадських інтересів в пріоритетних сферах боротьби з корупцією, що були визначені Урядом України у програмі співробітництва із Корпорацією "Виклики тисячоліття» (MCC - Millennium Challenge Corporation). Проект «Гідна Україна» складається з трьох основних компонентів: 1) підтримка представництва та захисту громадських інтересів, 2) журналістські розслідування та інші антикорупційні ініціативи з боку засобів масової інформації, 3) моніторинг стану корупції та результатів антикорупційних ініціатив українського уряду та організацій громадянського суспільства.
     
     Завданням конкурсу є підтримка діяльності організацій, спрямованої на представництво та захист інтересів засобів масової інформації, які проводять журналістські розслідування та висвітлюють питання корупції в Україні.
     
     Опис робіт. Гранти будуть надані організаціям та/або коаліціям/партнерствам організацій, які будуть спроможні підготувати та виконати ініціативи, спрямовані на представництво та захист інтересів засобів масової інформації, які проводять журналістські розслідування та висвітлюють питання щодо корупції в Україні в таких сферах:
     • Доступ до інформації
     Ініціативи в цій сфері можуть включати: покращення доступу журналістів до інформації, забезпечення належного виконання та дотримання Закону України «Про інформацію», розробка системи громадського контролю та процедур нагляду за виконанням Закону України «Про інформацію» тощо.
     
     • Державне регулювання діяльності ЗМІ
     Ініціативи в цій сфері можуть включати: покращення законодавства, що регулює діяльність телевізійних, радіо та друкованих ЗМІ, інформаційних агентств, оптимізація державного регулювання та контролю за діяльністю ЗМІ, тощо.
     
     • Співпраця органів влади та ЗМІ, цензура та втручання органів влади в діяльність ЗМІ
     Ініціативи в цій сфері можуть включати: покращення законодавства щодо державної підтримки та соціального захисту журналістів та процедур висвітлення в центральних та місцевих ЗМІ діяльності центральних та місцевих органів влади, створення та подальша підтримка експертної групи з моніторингу за діяльністю органів влади в сфері регулювання діяльності ЗМІ, заохочення співробітництва між органами внутрішніх справ, прокуратурою, судами та журналістами, вирішення проблем з акредитацією журналістів під час заходів, що проводяться органами влади (особливо центральними органами виконавчої влади) тощо.
     
     • Права людини, свобода слова, безпека журналістів
     Ініціативи в цій сфері можуть включати: розробка законодавства з питань діяльності громадського телебачення, сприяння зростанню рівня свободи слова, забезпечення надходження до органів влади інформації про порушення прав журналістів та стану свободи, забезпечення громадянських прав та безпеки журналістів, підвищення відповідальності та етичних стандартів журналістів, питання громадської моралі тощо.
     
     
     
     • Регулювання комерційної діяльності ЗМІ
     Ініціативи в цій сфері можуть включати: вдосконалення законодавства, що регулює питання інтелектуальної власності та схожих прав, реклами в ЗМІ, використання радіочастот, захист трудових прав журналістів тощо.
     
     • Антикорупційне законодавство, що стосується ЗМІ
     Ініціативи в цій сфері можуть включати: вдосконалення законодавства про адміністративні правопорушення, що слугують базою для службових/адміністративних розслідувань щодо зловживання державними службовцями службовим становищем та перешкоджання проведенню журналістських розслідувань, тощо.
     
     Термін виконання проекту: червень – листопад 2007 р. (з можливим подовженням терміну). Максимальний розмір гранту: до 12 000 дол. США. Організація повинна зробити власний внесок у виконання проекту (в грошовій чи іншій формі) у розмірі не менше 15% загальної вартості проекту. Пакет документів, який необхідно надати складається з 1) проектної заявки, 2) кошторису та 3) додатків. Документи на конкурс мають бути надані в роздрукованому (2 примірники) та електронному (на CD-ROM) вигляді. Формат проектної заявки, положення про конкурс та формат кошторису можна завантажити в мережі Інтернет за адресою: www.pace.org.ua (розділ «Цільові гранти для ЗМІ) або www.ccc.kiev.ua. Вимоги до організацій, які можуть брати участь у конкурсі. Організації повинні бути офіційно зареєстровані в Україні та здійснювати свою діяльність на території України; вони повинні засвідчити спроможність та уміння з підготовки та проведення кампаній з покращення середовища для ЗМІ. Останній термін подання документів: 29 травня 2007р. до 17:00 за київським часом. Адреса для подання документів: Творчий центр Каунтерпарт, проспект Бажана, 30, кв. 8, м. Київ 02140. Контактна особа: Іванна Атаманчук, менеджер програми грантів, тел. (044) 574 64 11/13, e-mail: atamanchuk@ccc.kiev.ua За додатковою інформацією просимо звертатись до Володимира Гната, менеджера програми грантів Проекту «Гідна Україна», вул. Московська 46/2, кв. 176, м. Київ 01015, тел. (044) 288 58 38, e-mail: vhnat@pace.org.ua
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ