На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 29 сентября 2022
Посетителей: 274679   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Регіональний Форум "Сучасна роль батька в сім’ї та суспільстві"

29-05-2007.
    
     Творче об’єднання „Технології оптимального розвитку особистості” у партнерстві з Міжнародною громадською організацією „Міжнародний Центр Батьківства” та за підтримки управління у справах сім’ї, молоді й спорту Кіровоградської ОДА запрошує Вас на організований в м. Кіровоград Регіональний Форум організацій, що працюють в напрямку батьківства та підтримки сім’ї „Сучасна роль батька в сім’ї та суспільстві”.
     
     Форум відбудеться 5 червня цього року. Реєстрація учасників розпочнеться з 10.00. Початок роботи об 11-й годині. Місце проведення заходу уточнюється. Уточнена інформація буде повідомлена Вам додатково.
     
     Метою Форуму є формування представниками провідних регіональних установ та організацій, що займаються проблемами сім’ї, концепції сучасного розуміння ролі чоловіка в сім’ї та суспільстві, обговорення учасниками можливостей, що їх дає запровадження в Україні моделі доброго батька. Учасники Форуму ознайомляться з кращим досвідом роботи із різними категоріями сімей. Форум покликаний об’єднати представників обласних та районних органів влади, фахівців з питань сім’ї, медичних працівників, громадських та релігійних діячів, відомих осіб, представників регіональних ЗМІ тощо.
     
     Під час форуму заплановані виступи учасників. Тому пропонуємо Вам підготувати власний виступ тривалістю не більше 10-ти хвилин та подати його в електронному чи друкованому вигляді на одну з контактних адрес ТО «ТОРО» (подані нижче).
     
     Виступи учасників пройдуть попередній відбір. Кращі з них будуть оприлюднені під час заходу. Решта виступів буде представлено у робочих матеріалах Форуму. Звертаємо Вашу увагу, що теми виступів мають перегукуватися із назвою та ідеєю Форуму, а також будуватися за такою схемою: окреслення проблеми – коротке представлення існуючих підходів до вирішення – представлення власного досвіду вирішення проблеми – пропозиції на майбутнє.
     
     Тексти виступів можна подати до 18.00 30 травня 2007 року.
     
     Участь у Форумі є безкоштовною. Програму заходу та робочі матеріали Ви зможете одержати безпосередньо під час реєстрації. Орієнтовний час закінчення роботи 15.30. Передбачене харчування учасників. Учасники самостійно покривають власні подорожні витрати.
     
     Додаткову інформацію про Форум можна дізнатися в офісі ТО «Технології оптимального розвитку особистості» за координатами: м. Кіровоград, вул. Леніна, 49, оф.1; т/ф 8(0522)22-79-08, e-mail: forum@toro.org.ua (контактна особа – Наталія Краузе).
     
     Довідково: Творче об’єднання „Технології оптимального розвитку особистості” – Кіровоградська обласна громадська організація, зареєстрована обласним управлінням юстиції у 1999 році. Місією Об’єднання є допомога у набутті кіровоградцями практичних вмінь та навичок у вирішенні наявних регіональних проблем шляхом підтримки та реалізації різноманітних просвітницьких програм та проектів. Головним принципом діяльності ТО „ТОРО” є служіння інтересам громади Кіровоградщини. Саме тому впродовж усього часу свого існування організація залишається політично нейтральною та нерелігійною організацією. Ширшу інформацію про проекти та діяльність ТО «Технології оптимального розвитку особистості» можна знайти за адресою: www.toro.org.ua
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ