На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 29 сентября 2022
Посетителей: 274679   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Тренінги з технології проведення журналістських розслідувань!

18-06-2007.
    
     Розпочинається реалізація масштабного проекту навчання журналістів по всій Україні проведенню журналістських розслідувань з питань корупції. Виконавцем проекту є Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) у партнерстві з Асоціацією медіа-юристів (АМЮ).
     
     До участі у тренінгах запрошуються журналісти усіх видів ЗМІ з усіх областей, які мають або не мають досвіду проведення журналістських розслідувань, але мають високу мотивацію, можливості та перспективи їх проведення найближчим часом.
     Участь у тренінгах безкоштовна, учасникам з інших міст забезпечується проживання та компенсується проїзд. ІРРП залишає за собою право відбирати журналістів і повідомить запрошеним учасникам про участь за менше ніж за 7-10 днів до початку тренінгу.
     Попередня програма тренінгу та заявка на участь у ньому додаються нижче. Для участі у семінарі журналісти мають подати заявки за зразком.
     Журналісти можуть починати подавати заявки вже сьогодні, але по всіх регіональних семінарах ІРРП додатково робитиме окремі оголошення. Заповнені заявки слід подавати не менше ніж за 15 днів до дати тренінгу.
     Ваші заявки, додаткові запитання просимо надсилати на електронну адресу irrp@ukr.net, на факс АМЮ (044) 2342357, Ви також можете телефонувати за номерами 067 5472233 або 050 3514179.
     Дводенні тренінги з технології проведення журналістських розслідувань проводитимуть Олег Хоменок, тренер з журналістики з багаторічним та міжнародним досвідом, регіональний координатор міжнародного проекту SCOOP (Данія) з підтримки журналістських розслідувань, разом із досвідченими ко-тренерами Валентиною Самар, Сергієм Томіленко, Михайлом Кумком, Катериною Івановою, Оксаною Рябчун, Юрієм Ісаєвим, юристами Асоціації медіа-юристів Людмилою Панкратовою, Наталією Грановською, Володимиром Гурським, Олександром Бурмагіним, Наріманом Абдурешитовим, Ігорем Федоренко та експертами – журналістами, які проводять розслідування – Єгором Соболевим, Євгеном Рибкою, Ларисою Артеменко та іншими.
     Після тренінгів журналісти зможуть звертатися до ІРРП та АМЮ за методично-консультативною та юридичною підтримкою, плануються програми малих грантів на журналістське розслідування та конкурсів на кращі розслідування на регіональному та національному рівнях, про які буде завчасно повідомлено.
     Навчання відбуватиметься в рамках проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні „Гідна Україна” (www.pace.org.ua" TARGET="_blank">www.pace.org.ua), який реалізує компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США) та Міжнародної корпорації «Виклики тисячоліття» (МСС).
     Заявку на участь та повну програму тренінгу можна завантажити на сайті www.pace.org.ua
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ