На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 29 сентября 2022
Посетителей: 274679   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Дві тисячі гривень може отримати громада для вирішення важливих проблем!

03-08-2007.
    
     Творче об’єднання “Технології оптимального розвитку особистості” (ТОРО) надає підтримку громадським організаціям та ініціативним групам Кіровоградської області.
     
     Для цього оголошується конкурс міні-проектів громадянського представництва, який проводиться “ТОРО” у межах програми Фонду ім. Стефана Баторія (Польща) “Громадянські ініціативи у Східній Європі” за фінансування Фонду Форда.
     
     Як розповідає голова “ТОРО” Олексій Хмара, метою конкурсу є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на вирішення наявних соціальних проблем. Максимальний розмір гранту, що буде надано у рамках конкурсу, це 2510 гривень. Загальний бюджет конкурсу складає 17570 гривень, отже “ТОРО” планує підтримати щонайменше сім кращих проектів, поданих на конкурс. Обов’язковою умовою при наданні гранту є власний внесок організації, який повинен становити щонайменше 10% бюджету проекту (виражений у грошовій або негрошовій формі). До речі, кошти не можуть бути використані на заробітну плату, придбання оргтехніки, медикаментів, оплату навчання та стажування.
     Проекти можуть включати (але не обмежуватися!) такими видами діяльності: залучення громади до здорового способу життя, збереження здоров’я та національної спадщини, популяризація національних традицій та духовності; залучення громади до участі в консультативно-дорадчих органах при місцевій владі; організація та облаштування місць відпочинку і дозвілля; захист прав та представлення інтересів вразливих верств населення; інформаційні акції, культурно-мистецькі та просвітницькі заходи з метою ресоціалізації людей з особливими потребами; інформаційні та культурні акції й заходи з метою привернення уваги громади до проблеми екології та забруднення довкілля.
     Проектні заявки слід подати до 10 серпня 2007 року, а сам термін реалізації проектів не має перевищувати три місяців (початок проекту – орієнтовно 17 вересня, кінець – 10 грудня 2007 року). У рамках конкурсу не підтримуються політичні партії та бюджетні установи. Форму заявки та детальнішу інформацію можна отримати за адресою: місто Кіровоград, вул. Леніна, #49 (офіс 1), або електронною адресою grant@toro.org.ua та за телефоном 8 (0522) 22-79-08 чи на сайті організації www.toro.org.ua
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ