На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Понедельник 16 сентября 2019
Посетителей: 211358   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Форум «Інтереси українських споживачів: європейський вимір»!

26-02-2008.
    
     Проект ЄС-ПРООН “Спільнота споживачів та громадські об`єднання” запрошує українців взяти участь у Форумі «Інтереси українських споживачів: європейський вимір», який відбудеться 11-13 березня 2008 року у Києві у рамках публічних заходів, присвячених Всесвітньому дню прав споживачів, що відмічається міжнародною спільнотою щорічно 15 березня.
     Мета заходу – сприяти широкому соціальному діалогу в Україні для вирішення нагальних проблем у сфері прав та інтересів споживачів і наближення до європейських підходів і кращих практик ЄС, зокрема стосовно ефективної взаємодії між органами влади, громадським сектором та бізнес-середовищем. У рамках Форуму передбачено провести обговорення поточної ситуації в країні щодо державної споживчої політики, подальшого розвитку інформаційного поля для споживачів, у тому числі через незалежні споживчі тестування та Інтернет-ресурси, підвищення інституційної спроможності неурядових організацій через делегування їм частини державних функцій тощо.
     Проектом також заплановано висвітлення результатів вивчення міжнародного досвіду та проведених досліджень, зокрема щодо поведінки та настроїв споживачів, визначення індексу задоволеності споживачів та практики відстоювання інтересів невизначеного кола споживачів, проведених за участю авторитетних фахівців з країн ЄС та українських експертів.
     Зареєструватися для участі у форумі можна, надіславши заявку на електронну пошту cscn@undp.org.ua, або зателефонувавши за телефонами (044) 253-6705, 253-6732, 253-6679. Контактна особа: Руслана Пюра!
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2019 ЦПТИ, ИСКМ