На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 11 августа 2022
Посетителей: 272220   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Якщо не ми, то хто інший?!

23-12-2010.
    
     21 грудня 2010 року Кіровоградський місцевий осередок Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» провів прес-конференцію на тему «Житлово-комунальне господарство під контролем громадськості», куди були запрошені громадські активісти, ЗМІ та органи влади.
     
     На заході розглядались питання щодо контролю громадськості за діяльністю державної влади у сфері житлово-комунального господарства (ЖКГ) в особі громадського інспектора та обговорювався проект Житлового кодексу України.
     
     
     
     Інспекція ЖКГ була створена у 2009 році на рівні областей України. І від 11.12.2009 Наказом Міністерства з питань ЖКГ України №390 затверджено «Положення про громадського інспектора у сфері ЖКГ» з метою визначення правових засад діяльності громадських інспекторів у сфері ЖКГ і сприяння роботі Державної житлово-комунальної інспекції.
     
     Громадський інспектор – це недержавний службовець, він співпрацює з органами влади та кількість їх не обмежена. Він має право бути присутнім під час здійснення посадовими особами Держжитлокомунінспекції або її територіальних органів заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства, нормативі, стандартів і правил у сфері ЖКГ, брати участь в обговоренні стану та планів проектів розвитку, реформування ЖКГ відповідного населеного пункту, а також складати акти при виявленні порушень законодавства у сфері ЖКГ.
     
     За словами начальника Державної інспекції ЖКГ у Кіровограді за 2010 рік було 357 звернень громадян, які розглядалися окремо. А також проведено 33 перевірки. Кожна система у сфері ЖКГ має своїх інспекторів, які ведуть постійний контроль. Державна екологічна система налічує 57 таких інспекторів. Кожен небайдужий громадянин може стати таким інспектором. Якщо не ми, то хто…
     
     Контакти: Шестакова Людмила Володимирівна, телефон 27-04-63
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ