На главную страницу


Проект ЦПТИ и ИСКМ "Третий сектор и четвертая власть"
  Четверг 11 августа 2022
Посетителей: 272220   
Наш e-mail
ЛОГИН
Логин

Пароль

Вспомнить пароль
Регистрация
ОПРОС
Наскільки прозорою є процедура прийняття місцевих бюджетів?
Прозорою
Швидше прозорою ніж не прозорою
Важко віповісти
Швидше не прозорою ніж прозорою
Не прозорою


РЕКЛАМА
 
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО

НОВОСТИ НГО

Подбаймо про здорове майбутнє

27-01-2011.
    
     26 січня 2011 року Кіровоградський місцевий осередок ВЕГО «МАМА-86» у рамках проекту «Проведення діалогів громадськості та влади з нагальних питань реформи екологічної політики України в рамках співпраці Україна – ЄС» провів круглий стіл з обговорення проекту Національного плану дій з охорони навколишнього середовища України на період 2011 – 2015 року. До обговорення проекту були запрошені представники державного управління екології та природних ресурсів в Кіровоградській області, державної екологічної інспекції в м. Кіровограді, а також громадські організації м. Одеси, м. Черкаси та м. Кіровоград. Метою заходу було вироблення письмових коментарів, пропозицій та зауважень.
     Пріоритетною метою держави є підвищення рівня життя. Але воно не можливе без раціонального використання природних ресурсів, охорони здоров’я.
     Сьогодні екологія потребує кардинальних змін і громадськість намагається змінити ситуацію на краще, а саме внести свої зауваження до складеного Національного плану дій з охорони навколишнього середовища України на період 2011 – 2015 роки. На круглому столі було розглянуто багато пропозицій щодо Національного плану, які будуть обов’язково враховані.
     Як було зазначено, державна екологічна інспекція в м. Кіровограді проводить постійний контроль за раціональним використанням ресурсів (земля, вода, надра), проводить боротьбу з браконьєрством. Але, на жаль, обладнання застаріле і тому виникають труднощі і проблеми. Порушуються правила по утворенню відходів. В рослинному світі відбувається знищення зелених насаджень та багато інших ускладнень. За один рік більше 30 інспекторів виявляють 3000 різних порушень. Щоб цього уникнути, на думку державної екологічної інспекції, необхідне впровадження нових сучасних технологій очистки, підвищення штрафів, а також наявність інспекторів у кожному районі, а не лише в м. Кіровограді. Це покращить роботу екологічної інспекції взагалі та прискорить виявлення порушень.
     
     Захід проходив за ініціативи Громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС (ГЕР УЧК) та за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
     
     Контактна особа: Шестакова Людмила Володимирівна, тел.. (0522) 27 04 63, (050) 917 72 97, liudamama86@i.ua
     
     
НОВОСТИ СТАТЬИ КАТАЛОГ ФОРУМ НГО
ПОИСК


СТРАНЫ

БЛАГОДАРНОСТИ
Поддержку данному Интернет-ресурсу предоставляет Фонд
Евразия за счет средств Агентства США по Международному Развитию
(USAID) в рамках проекта ИСКМ "Развитие независимого информационного
пространства Украины". Точка зрения, выраженная в информационных
материалах, размещенных на данном сайте, принадлежит авторам и может не совпадать с
официальной позицией Фонда Евразия, USAID и ИСКМ.
 
Наш e-mail
© 1999-2022 ЦПТИ, ИСКМ